همه‌ی خبرهای امروز
 • دیوار مین دیروز ۱۲:۳۴

  7 میلیون مین در طولانی ترین میدان مین دنیا

  ساعت 24- صحرای غربی ، منطقه ای در شمال غرب افریقا و جنوب کشور مراکش تا سال 1975 در تصرف اسپانیا بوده است .پس از جدایی این منطقه بین جبهه آزادی بخش پولیسارو و پادشاهی مراکش برسر کنترل آن مناقشه بوده است .

 • ادو گاه جنگی ۱۳۹۶-۰۹-۲۵ ۱۴:۵۸

  اردوگاه جنگی در بریتانیا که نازی ها آن را دوست داشتند

  ساعت 24-اردوگاه کالتی براگان در پرتشایر یکی از محل هایی که یاد آور جنگ جهانی دوم در بریتانیا است، این اردوگاه قدیمی تقریبا 140هزار متر مربع و دارای حدود90 کلبه از جنس آهن بود که از آهن موجدارساخته شده بودند ، کلبه های مشهور نیسن ، که سازنده آنها پیتر نورمن نیسن بود . این کلبه های پیش ساخته برای مدت کوتاهی ابرای اردوگاه زندانیان جنگی طراحی شده بود اما بیش از هفتاد سال مورداستفاده قرار گرفت .

 • بانكدار برلين در حال چيدمان پول هاي بسته بندي شده.jpg ۱۳۹۶-۰۹-۲۲ ۱۰:۳۸

  تورم شدید در آلمان در سال 1923

  (تصاویر) وقتی دستمزد روزانه مردم آلمان باید با چمدان حمل می شد

  ساعت 24-در آن زمان بیشتر مردم هزار میلیون مارک آلمان را در جیب های خود حمل می کردند اما با آن همه پول هیچ چیز نمی توانستند بخرند.قیمت یک نان 200 هزار میلیون مارک بود . حتی حقوق یک هفته بازنشستگی کفاف خرید یک فنجان قهوه را نداشت .

 • ۱۳۹۶-۰۹-۱۶ ۲۳:۵۵

  وضعیت جاده هراز امروز / وضعیت جاده فیروزکوه امروز / وضعیت جاده چالوس امروز

  آخرین وضعیت جاده های شمال (وضعیت جاده هراز /وضعیت جاده چالوس / وضعیت جاده فیروزکوه ) اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده های شمال

 • 20 ۱۳۹۶-۰۹-۱۲ ۱۱:۱۶

  اولین پیامک جهان را چه کسی ارسال کرد؟ / پیامک ۲۵ ساله شد

  ساعت 24-25 سال پیش در چنین روزی یعنی ۳ دسامبر ۱۹۹۲ اولین اس ام اس یا همان پیامک ارسال شد. بعدها از طریق اپراتورهای تلفن همراه، پیامک به میلیون‌ها کاربر رسید. سرویس پیام کوتاه حتی در عصر اینترنت هنوز نابود نشده است.

 • ۱۳۹۶-۰۹-۰۳ ۱۱:۲۶

  راهنمای سفر به استانبول

  رپورتاژ/استانبول بدون شک یکی از زیباترین شهرهای ترکیه محسوب می‌شود که در سفر به ترکیه نباید از بازدید از جاذبه‌های گردشگری آن غافل ماند. زیبایی‌های بی‌پایان این شهر به همراه عدم نیاز به ویزا برای سفر به ترکیه، باعث شده‌اند که استانبول تبدیل به یکی از مقاصد گردشگری محبوب ایرانیان شود.

 • اولین عکس ثبت شده توسط یک شخص عادی.jpg ۱۳۹۶-۰۹-۰۲ ۱۷:۱۴

  اولین عکس‌های ثبت‌شده در تاریخ جهان!

  ساعت 24-عکاسی یکی از جذابترین اکتشافات انسان به شمار می رود که تاریخ آن به سال 1820 میلادی باز می گردد.

 • ۱۳۹۶-۰۹-۰۱ ۱۴:۰۰

  طراحی فروشگاه اینترنتی همراه با اپلیکیشن

  رپرتاژ /راه اندازی یک فروشگاه همانند مغازه باید خصوصیات و ویژگی هایی داشته باشد تا مشتریان با اعتماد بیشتری از شما خرید کنند. ما بستر را برای شما آماده می‌کنیم و شما باید کسب و کارتان را حرفه‌ای شروع کنید . طراحی سایت های تجاری باید بر اساس اصول و قوانینی باشند تا بتوانید فروش اینترنتی فوق العاده ای داشته و رضایت مشتری را جلب کنید .