همه‌ی خبرهای امروز
 • مغز ۱۳۹۷-۰۴-۱۹ ۱۳:۴۷

  به خاطرات‌تان اعتماد نکنید!

  ساعت 24-حافظه شبیه به صفحه ویکی‌پدیاست. می‌توانی واردش شوی و اطلاعات را تغییر بدهی و آدم‌های دیگر هم می‌توانند این اطلاعات را تغییر بدهند.

 • ۱۳۹۷-۰۴-۱۷ ۱۱:۳۸

  تاثیر آرایش بر روحیه خانم ها

  رپورتاژ / در بین انسان های مختلف وجود عوامل متفاوتی برایشان ایجاد اانگیزه می کند و در روحیاتشان تاثیر مثبت دارد. یکی از این عوامل که به خصوص در میان خانم ها طرفداران بسیاری دارد، مسئله آرایش و زیبااییست (البته امروزه در میان گروهی از اقایون هم دیده می شود)

 • ازدواج ۱۳۹۷-۰۴-۱۶ ۱۱:۴۵

  برای ازدواج با این دختر باید خودکشی کنید!+عکس

  ساعت 24- یک پسر هندی که قصد ازدواج با دخترمورد علاقه اش داشت با شرط خودکشی پدر دختر مورد علاقه اش مواجه شده و برای اثبات علاقه اش مجبور به خودکشی می شود.

 • ۱۳۹۷-۰۴-۱۶ ۰۰:۴۹

  دانستنیهای سفر به بارسلونا

  رپورتاژ / بارسلونا سرزمین کاتالان‌هاست؛ شهری زیبا و پرجنب‌جوش و شاد؛ شهر گیتارنوازان دوره‌گرد. بهشت آفتاب‌های دلچسب و آبی زیبای مدیترانه؛ شهر معماری‌های عجیب و خیره‌کننده؛ شهر گائودی و شهر اف-سی بارسلونا.

 • 6 ۱۳۹۷-۰۴-۱۳ ۱۳:۵۹

  تمامی ملوانان این کشتی در یک لحظه یخ زدند!

  ساعت 24-داستان های ترسناک و دلهره آور، طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارند. داستان هایی که خیلی از آن ها واقعا اتفاق افتاده اند و بسیاری نیز رنگ و بوی افسانه دارند. موجودات عجیب و غریب، غول های افسانه ای و روح، معمولا بخش جدایی ناپذیری از این داستان ها هستند. اگر از کسانی هستید که به این نوع داستان ها علاقه دارید، داستان کشتی اکتاویوس برایتان جذاب خواهد بود.

 • 2 ۱۳۹۷-۰۴-۱۲ ۱۵:۳۶

  افشاگری نویسنده زن برزیلی از زندگی عجیبش! عکس

  ساعت 24-زن نویسنده سرشناس برزیلی در زندگی عجیب خود در کودکی اش گفت.

 • 5 ۱۳۹۷-۰۴-۱۲ ۱۱:۳۰

  ۱۱ توصیه فوق‌العاده کاربردی که روزی جانتان را نجات خواهد داد

  ساعت 24-مهارت‌های نجات بخش بسیار ضروری است که بدون شک این مهارت‌ها را باید یاد بگیرید در اینجا به توصیه‌های مفیدی می‌پردازیم که روزی نجات بخش جان شما و دیگران خواهد بود.

 • 5 ۱۳۹۷-۰۴-۱۱ ۱۲:۰۵

  عادت‌های عجیب ملکه الیزابت دوم؛ از کفتر بازی تا تنفر از صدای یخ‌های قالبی

  ساعت 24-ملکه الیزابت دوم دارای خصوصیت‌های عجیب و عادات خنده‌داری است که به چند مورد از آنها اشاره می‌کنیم.

 • 5 ۱۳۹۷-۰۴-۱۰ ۱۰:۳۵

  آداب و رسوم دفن مردگان در کشورهای مختلف

  ساعت 24-آداب و رسوم بخش غیرقابل انکار موجودیت اجتماعی انسانی هستند و در واقع بازتاب تجربیات انسانی محسوب می‌شوند. سنت‌ها قسمتی از فرهنگ یک جامعه بوده که تقریبا همه موضوعات زندگی را شامل می‌شوند. افراد در هر نقطه از این کره خاکی سنت‌های مختلفی در زندگی دارند که برخی از این موارد را از نیاکان به ارث برده‌اند و برخی دیگر نیز تحت تاثیر زندگی امروزی بشر ایجاد شده‌اند.

 • ۱۳۹۷-۰۴-۰۷ ۰۰:۲۵

  موزه های استانبول و کو آلالامپور

  رپورتاژ / علاوه بر مسجد ، کلیسا و کاخ هایی که امروزه در استانبول به عنوان موزه برای بازدید عموم باز هستند و هریک بخش کوچکی از تاریخ شهر را در دوره های مختلف به نمایش می گذارند ، استانبول دارای موزه های بسیار دیگری نیز است .

 • 2 ۱۳۹۷-۰۴-۰۵ ۱۰:۰۳

  10 ماده مخدر پرمصرف جهان کدام هستند؟

  ساعت 24-پدیده قاچاق مواد مخدر در سراسر جهان انکار شدنی نیست. کشت غیرقانونی، تولید و توزیع فروش مواد مخدر بیش از 500 میلیارد دلار در طول سال درآمد دارد.

 • 2 ۱۳۹۷-۰۴-۰۲ ۱۲:۴۵

  اشتباهات مرگباری که هر روز درباره کودکان مرتکب می‌شویم! +تصاویر

  ساعت 24-در هر خانه ای خطرات بالقوه‌ای وجود دارند که جان کودکان را تهدید می کند و والدین باید در خصوص آن آگاهی کامل داشته باشند.