دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۹

راهنمای خرید عینک آفتابی ؛ مدل های پلاریزه Police

ساعت24- کیفیت، مهمترین نکته در خرید عینک آفتابی است و علاوه بر جذاب تر کردن چهره، وسیله ای لازم برای محافظت از چشم ها در برابر اشعه های مضر خورشید است.

در فهرست با کیفیت ترین برندهای عینک آفتابی، عینک آفتابی پلیس در رده های بالای این فهرست قرار می گیرد.

پس باید به کیفیت عینک هایی که استفاده می کنیم توجه داشته باشیم، به همین خاطر در این پست چند مدل از عینک های آفتابی پلیس را برای شما معرفی می کنیم.

طراحی عینک های پلیس  مهندسی شده است و این عینک ها بدون ایجاد سایش و فشار اضافی بر روی صورت قرار می گیرند. خاصیت دیگری که اکثر عینک های پلیس اصل دارند عدسی های مقاوم، ضد خش و داشتن استاندارد UV می باشد. عدسی عینک های پلیس اصل، اندازه مناسبی دارند که علاوه بر پوشش کامل زوایای مختلف چشم، از ورود نور و اشعه های خورشید از کناره های چشم جلوگیری می کنند.

قبل از خرید، حتما اینفوگرافی و راهنمای خرید عینک آفتابی را درمجله مدیسه بخوانید.

عینک آفتابی پلیس

عینک آفتابی پلاریزه مردانه  Police مدل RivaL 3

عینک آفتابی مردانه مدل Rival 3 از برند ایتالیایی پلیس Police از سری فریم‌های گرد یا Round این برند است. این عینک دارای فریم های فلزی براق طلایی، نوک مدادی، نقره ای، مشکی مات و لنز پلاریزه قهوه‌ای، طوسی است که قدرت دید دقیق و واضحی به شما می‌دهد. این عینک محافظ ۱۰۰% در برابر اشعه UV خورشید است و از آسیب به چشم و پوست اطراف چشم جلوگیری می‌کند.

این عینک با رنگ نوک مدادی براق بر اساس استایل وینتیج ۱۹۷۰ دیزاین شده و هیچ‌وقت از مد نمی‌افتد. این سبک مناسب اشخاصی‌ست که به دنبال عینکی شیک، ساده، سبک و با استایل می‌گردند. شکل گرد این عینک در کنار سبکی و ظرافت فریم آن ظاهری خاص به آن داده است. این نوع فریم‌ها برای اکثر فرم‌های صورت، به خصوص فرم صورت گرد بسیار مناسب هستند.


cb5372_3cb5373_1

cb5374_3cb5375_1

عینک آفتابی پلاریزه مردانه Police مدل Rival 1

عینک آفتابی مردانه مدل RIVAL1 از سری فریم‌های خلبانی یا Aviator این برند است. این عینک دارای فریم فلزی نقره‌ای براق و مشکی مات و لنز پلاریزه طوسی است که قدرت دید دقیق و واضحی به شما می‌دهد. این عینک محافظ ۱۰۰% در برابر اشعه UV خورشید است و از آسیب به چشم و پوست اطراف چشم جلوگیری می‌کند.

شکل مستطیلی این عینک در کنار سبکی و ظرافت فریم آن ظاهری مدرن به آن داده است. این نوع فریم‌ها برای اکثر فرم‌های صورت، به خصوص فرم صورت بیضی بسیار مناسب هستند.

cb5370_3 cb5371_1

عینک آفتابی پلاریزه مردانه Police مدل cube 1

عینک آفتابی مردانه مدل Cube1 از سری فریم‌های فلزی-استات پلاستیکی این برند است. این عینک دارای فریم مشکی و قهوه ای ساده و لنز پلاریزه طوسی و قهوه ای است که قدرت دید دقیق و واضحی به شما می‌دهد. این عینک محافظ ۱۰۰% در برابر اشعه UV خورشید است و از آسیب به چشم و پوست اطراف چشم جلوگیری می‌کند.

طراحی این عینک با فریم کائوچویی و دسته‌های فلزی بسیار شیک و مدرن است. این نوع فریم‌ها برای تمام فرم‌های صورت مناسب است اما برای افرادی با فرم صورت چهارگوش پیشنهاد نمی‌شود.

cb5377_1 cb5378_1

عینک آفتابی پلاریزه مردانه Police مدل cube 2

 عینک آفتابی مردانه مدل cube2 از سری فریم‌های فلزی-استات پلاستیکی این برند است. این عینک دارای فریم مشکی ساده و لنز پلاریزه طوسی و مشکی است که قدرت دید دقیق و واضحی به شما می‌دهد. این عینک محافظ ۱۰۰% در برابر اشعه UV خورشید است و از آسیب به چشم و پوست اطراف چشم جلوگیری می‌کند.

طراحی این عینک با فریم کائوچویی و دسته‌های فلزی بسیار شیک و مدرن است. این نوع فریم‌ها برای تمام فرم‌های صورت مناسب است اما برای افرادی با فرم صورت چهارگوش پیشنهاد نمی‌شود.

cb5362_1 cb5363_2

                                                                                                                                                         

منبع: فروشگاه اینترنتی مدیسه

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.