پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۹

احتمال محرومیت برانکو

برانکو.jpg

ساعت 24- رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید که اظهارات برانکو خلاف ماده ۲ قانون کمیته انضباطی فیفاست.

صحبت‌های تند مهدی تاج درباره این که اظهار نظر درباره اردوی تیم ملی در حیطه وظایف سرمربی پرسپولیس نیست را بگذارید کنار «دعوت» برانکو به کمیته انضباطی و حرف‌هایی که او علیه کارلوس کی‌روش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ زده است. احتمالا خروجی این همه فعل‌وانفعال می‌شود، محرومیت برانکو ایوانکوویچ.

رییس فدراسیون فوتبال چهارشنبه به صراحت اعلام کرد حرف‌های برانکو ایوانکوویچ علیه تیم ملی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ خلاف دو ماده قانونی کمیته انضباطی و اخلاقی فیفاست. تاج همچنین گفت که صحبت درباره چنین موضوع‌هایی اصلا در حیطه سرمربی پرسپولیس نیست. فدراسیون فوتبال معتقد است برانکو با این حرف‌های خود قصد داشته هواداران پرسپولیس را علیه تیم ملی و فدراسیون فوتبال تحریک کند و به همین خاطر او را به کمیته انضباطی احضار کرده است.

البته احضار سرمربی قرمزها به کمیته انضباطی تنها پیامد صحبت‌های جنجالی برانکو نیست و به غیر از این که ایوانکوویچ باید در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اظهاراتش توضیح دهد، او باید در کمیته اخلاق نیز درباره حرف‌هایی که جو عمومی فوتبال را علیه تیم ملی و فدراسیون از نظر مسوولان ارشد فدراسیون «تحریک» کرده نیز پاسخ بدهد و با توجه به این که شرایط فوتبال ایران بعد از حرف‌های برانکو به حاشیه رفته و هواداران پرسپولیس به خاطر اظهار نظر سرمربی تیم‌شان علیه تیم ملی و فدراسیون تحریک شده‌اند، او بر اساس قانون احتمالا دو جلسه از همراهی پرسپولیس در لیگ برتر محروم خواهد شد.

برانکو همزمان با پرواز تیم ملی به دوبی، کارلوس کی‌روش را یکی از مقصران ناکامی احتمالی پرسپولیس در لیگ برتر معرفی کرد و سرمربی تیم ملی هم برای جلوگیری از ادامه این بهانه‌جویی، هفت بازیکن پرسپولیس را به تهران فرستاد؛ موضوعی که به سوِژه اصلی فوتبال ایران تبدیل شده است.»

خبرآنلاین

نظرات

 • امين 110 ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۳
  2 0
  برانكو حقيقت را گفته حرف بي موردنزده كي روش تنها مربي است بي برنامه كدام تيمهاي ملي كشورهاي حال حاضردرمرحله مقدماتي جام جهاني دراردوبسرمي برن چرا ازايشون لژيونرها كه بازيكن اصلي هستن دعوت نكرده امسال كه پرسپوليس گام محكم برداشته به قهرماني اقاي كي روش هم صدا شده با كيسه سوزها ماحمايت ازبرانكوداريم
 • مرتضی ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۷
  0 0
  گرفتن ملی پوشان یک تیم بیش از هفتاد و ساعت قبل از فیفا دی خلاف تمام ایین نامه های انضباطی فیفاست آی تاج. کاری نکنید خشم پرسپولیسیها دودمانتو به باد بده. مربی تیم ملی صد تا بیانیه در حد شعور خودش و تاج علیه برانکو داد ولی آی تاج و رفقا اون موقع ایین نامه فیفا دستشون نبود. ملت و چی فرض کردن وقتش گذشته ... شما فقط برانکو رو محروم کنید و به خاطر این بی عدالتی تمام استادیومها را بر علیه خودتون خواهید دید آی تاج
 • حبيب ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۵۷
  2 0
  آقاي برانكو حق نداشتند حرف حق بزنند كميته بي انظباطي فدراسيون منتظر است هركسي حرف خق زد جريمه برايش منظور كنند هفته گذشته علي دايي اين هفته برانكو وهفته هاي بعد....؟
 • قرمز ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۸:۰۴
  2 0
  مطمن باشید تلافی اش را سر کیروش در میاریم
 • کیا ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۸
  0 0
  یکی نیست بگه آقای تاج حرفای برانکو جو فوتبال رو به هم ریخته یا ... مساله لباسای شرکت جیوا؟ هزینه اردوی بی فایده امارات از کجا پرداخت شده؟ از بیت المال؟ نتیجه اردو چی بود؟ نمی شد این اردو توی یکی از شهرهای کشور عزیز خودومون برگزار می شد و پول کشور به جیب کشورهای حاشیه خلیج فارس ریخته نمی شد؟

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.