سه‌شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶

شوهران کرایه ای پدیده جدید و عجیب

ازدواج

ساعت 24-در میان دختران چینی «اجاره شوهر» به تازگی باب شده است.

اجاره شوهر به تازگی در میان دختران چینی باب شده است. این دختران برای یافتن شغل و فراهم کردن شرایط مناسب زندگی بایستی از خانواده ی خود دور باشند و به همین دلیل اقدام به کرایه شوهر شده اند. اجاره شوهر و داشتن شوهران اجاره ای برای دختران چینی به دلیل شرایط خاص کاری و.. در میان دختران چینی به راه افتاده است.


در کشور چین با توجه به جمعیت زیاد این کشور بسیاری از افراد بخصوص دختران مجبور هستند برای پیدا کردن شغل مناسب به شهر های دیگر رفته و دور از خانواده زندگی کنند. این دختران بخاطر شرایط کاری و رقابتی که برای یافتن کار در چین وجود دارد مجبور هستند هر چندسال یکبار خانواده خود را ببیند.

از طرفی خانواده ها نیز اصرار دارند که فرزندانشان ازدواج کنند! به همین دلیل این دختران دست به کار عجیبی می زنند و برای خود شوهر کرایه می کنند!! درحقیقت این دختران زمانی که تصمیم دارند به دیدن خانواده خود بروند یک پسر یا مرد را برای مدت زمان مشخص اجاره کرده و به همراه خود به شهر و به دیدار خانواده اش می برد و اعلام می کند که ازدواج کرده است! مدت هاست سایت های مختلفی برای اجاره دادن شوهر به این دختران نیز در چین افتتاح شده است. مبلغ پرداختی دختران نسبت به مدت زمان اجاره متفاوت است و در کل زمان سفر تمام هزینه ها از جمله خورد و خوراک برعهده دختر می باشد!

جام نیـوز

نظرات

 • سپهر ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۰:۱۸
  2 0
  همگی پیش به سوی چین ......
 • ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۰۲:۲۲
  0 0
  یعنی میشه
 • نیما ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۰
  2 0
  سلام، من تو چین زندگی میکنم حدود پنج سال ، اینجا اونقدر رقابت سختی برای پیدا کردن شغل نیست ولی خوب مهاجرت به شهرهای دیگه واسه تحصیل و کار هست, اینجا مردم خیلی سنتی هستن و عموما بدون نظر و مشورت خانواده هرگز ازدواج نمیکنن، اون قضیه هم شوهر نیست بلکه به خاطر پز دادن جلو خانواده و اطرافیان یک اقا با ظاهر خوب و باکمالات رو برای چند روز همراه میبرن به عنوان پارتنر و معرفی میکنن به خانواده هاشون و اونهاییشون که خیلی ثروتمند هستن هزینه سفر و مقداری هم پول پرداخت میکنن. به طور خلاصه 1. تعدادشون خیلی کمه 2. به عنوان شوهر معرفی نمیکنن که اگه بکنن خانواده دیگه به خونه راهشون نمیدن 3. هرکسی رو نمیبرن باید خیلی سرو ظاهر خوبی داشته باشن 4. همه هم پول نمیدن.
  • داود ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۲۳:۵۵
   2 1
   سلام. آفرین به شما با این جواب روشن و درستت. حالا خودمونیم. شما تو چین چکار میکنی؟ ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.