پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳

منصوریان:یکی از زیبایی های فوتبال بی رحمی است

علیرضا+منصوریان.jpg

ساعت 24- سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:یکی از زیبایی‌های فوتبال بی رحمی است و وقتی از فرصت ها استفاده نکنید روی بی رحمی را می‌بینید.

علیرضا منصوریان پس از شکست یک بر صفر مقابل تراکتورسازی در نشست خبری گفت: با گروه فنی و سرپرست و مدیرفنی قبل از کنفرانس مطرح کردیم و درموردش بحث می‌کردیم یکی از زیبایی‌های فوتبال بی رحمی است و وقتی از فرصت ها استفاده نکنید روی بی رحمی را می‌بینید. در نیمه اول می‌ توانستیم دو گل بزنیم در نیمه دوم هم جز یک ضربه سر که رحمتی دفع کرد شرایط برابر بود و کم در جریان بازی رحمتی را دیدیم و روی خلاقیت ابراهیمی گل خوردیم و ما در مورد این مساله صحبت می‌کردیم. در کل از عملکرد بازیکنانمان راضی هستیم 4 روز یکبار بازی می‌کنیم و در آسیا هم حضور داریم . می‌توانستیم  در این بازی برنده شویم اما از فرصت ها استفاده نکردیم.

وی در مورد اینکه استقلال امروز همان تیم همیشگی نبود، گفت:ما کار خودمان را می‌کردیم، اگر به گل می‌رسیدیم جریان بازی عوض می‌شد اما وقتی گل نزدیم باید جریان مسابقه را مدیریت می‌کردیم ضمن اینکه به فکر بازی سه‌شنبه‌مان با تیم الاهلی امارات در آسیا هم می‌بودیم. ما امروز باید جریان بدنی بازیکنان و همچنین نتیجه مسابقه امروز را مدیریت می‌کردیم. نتیجه بازی امروز برایمان مهم بود، استقلال روال عادی خود را طی می‌کرد. باید به تراکتورسازی گل می‌زدیم تا جریان بازی عوض می‌شد اما وقتی گل نزدیم، همان شکل مدیریتی بازی را انجام دادیم.

منصوریان تصریح کرد: گل تراکتورسازی هم روی یک کار تاکتیکی نبود بلکه روی خلاقیت یک بازیکن به ثمر رسید. در شرایط بازی کاملاً مسلط به بازی بودیم. باید سه بازیکن تراکتورسازی را مهار می‌کردیم. فرزاد حاتمی، محمد نوری و کیانی را مهار کردیم تا توپ به ابراهیمی و گودرزی کم برسد. در زدن ضربات آخر باید دقت بیشتری می‌کردیم. چند بار با دروازه‌بان حریف تک به تک شدیم. در نیمه اول و بخشی از نیمه دوم هم عملکرد خیلی خوبی داشتیم.

فارس