چهارشنبه ۲۷ اردی‌بهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۵

20 هزار نفری که از سراسر ایران به مصلای تهران آورده شدند (+تصاویر )

9556

ساعت24-مشاهدات عینی خبرنگاران عصر ایران نشان می دهد این افراد نه فقط از تهران که با اتوبوس های متعددی از شهرهای مختلف کشور به این مراسم آورده شده بودند، از مشهد گرفته تا ارومیه!

روز گذشته، همایش حامیان حجه الاسلام رئیسی در مصلای تهران برگزار شد. برخی روزنامه های حامی رئیسی از این همایش که با حضور حدود 20 هزار نفر برگزار شد با عنوان قیام مردم تهران در حمایت از رئیسی یاد کردند و مدعی جمعیتی 300 هزار نفری شدند!

اما فارغ از مبالغه عددی در خصوص تعداد شرکت کنندگان، آنچه برگزار کنندگان انکار می کردند این بود که این جمعیت به طور خودجوش از نقاط مختلف شهر تهران به مصلی آمده اند و سازماندهی اتوبوسی در کار نبوده است. جالب این که دست نوشته هایی هم به دست برخی شرکت کنندگان داده بودند که رویش نوشته بود: ما با اتوبوس نیامده ایم.

اتوبوس های حق رأی ندارند (+عکس)

با این حال، مشاهدات عینی خبرنگاران عصر ایران نشان می دهد این افراد  نه فقط از تهران که با اتوبوس های متعددی از شهرهای مختلف کشور به این مراسم آورده شده بودند، از مشهد گرفته تا ارومیه!

در زیر ، بخشی از اتوبوس هایی که جمعیت را از نقاط مختلف ایران به مصلای تهران آورده اند را ملاحظه می کنید، هر چند که اتوبوس ها حق رأی ندارند!
 

چند نمونه از پلاک های اتوبوس هایی که از شهرهای مختلف سازماندهی شده و به تهران آمده بودند


همایش رئیسی

عصرایران

نظرات

 • رضا ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۶
  6 1
  این بیچاره ها با پای پیاده از گرد راه رسیده اند.
 • نیلی ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۰
  2 0
  آدم خوابو میشه بیدار کرد ولی آدمی که خودشو به خواب زده نمیشه خودتونو به خواب زدید خودتون هم میدونید که کسی به خزعبلات شما گوش نمیکنه و از ...سوزتون دارید مطلب میزارید چون فکرشم نمیکردین که ورق اینجوری برگرده ولی اینو بدونید که باید کاسه کوزتونو جمع کنید
 • ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۹
  3 0
  با این حرفا و گزارشا از سوزش ...تون کم نمیشه خوابزده ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.