شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶

روحانی:هر سه قوه از جزئیات 2030 با خبر بودند+سند

حسن روحانی

ساعت24-صفحه اینستاگرام رئیس جمهور اسنادی از ٢٠٣٠ را منتشر کرد که نشان می‌دهد هر سه قوه از جزئیات آن با خبر بودند.

در صفحه اینستاگرام رئیس جمهور اسنادی ازسند ٢٠٣٠ را منتشر شد که نشان می‌دهد علاوه بر دولت، مجلس و قوه قضائیه نیز از جزئیات این سند با خبر بودند و مغایرتی در آن ندیده بودند.

انتهای پیام

ایسنا

نظرات

 • ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۱
  0 0
  اينكه يك نامه گيرندگان متعددي دارد يك ادعا است و اينكه ارسال شده باشد يا نه جاي سوال است. اينكه از كي و كجا و توسط چه كسي متعهد به اين سند منحوص شده است را بگوييد. چرا صورت مساله را عوض مي كنيد. شما مسئول قوه مجريه هستيد و همه اين اقدامات در كف اداره شما انجام شده است و پس از ابلاغ قطعي ديگران را خبر كرديد كه چه بشود. امام حسين (ع) را كه به شهادت رساندند در بوق و كرنا كردند كه ژولش را بگيرند نه اينكه چه جنايتي كرده اند. بعد كه فهميدند چه جنايتي كرده اند دنبال ماست مالي كردن و اينكه شريك جرم براي خودشان پيدا كنند شدند.
 • منصور ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۵
  0 0
  هنوز کسی مستند و مستدلنگفته ایراد این سند چیست
 • حسین ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۱
  0 0
  اصل 77ام قانون اساسی: عهدنامه ها،مقاوله نامه ها،قرارداد ها و موافقت نامه های بین الملی باید به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد. کاری به سیاست بازی ها وجناح های سیاسی ندارم آیا این کار انجام شده ؟ سندی مدرکی دراین باره هست؟
 • مجید ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۲
  0 0
  روحانی دوست داریم - منتظر باشید با 2030 در اینده نه چندان دور دخترتون زن بگیره و پسرتون شوهر کنه مشکلی نیست مثل کشورهای دیگه این تعامل با دنیاست

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.