دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳

مرگ یک گاوباز حرفه ای در مقابل چشمان تماشاچیان+عکس

.325

ساعت 24-این گاو باز بدلیل گیر کردن ناگهانی پایش در رینگ، در مقابل این گاو خشمگین خلع سلاح شد و بلافاصله این حیوان شاخش را در سینه وی فرو کرد.

تماشاچیانی که مشغول تماشای برنامه یک گاوباز اسپانیایی در فستیوال  " آیره- سور- ادور در فرانسه بودند با صحنه ای وحشتناک مواجه شدند.  " ایوان فاندینو " 36 ساله به علت جراحت شدید از ناحیه سینه جانش را از دست داد. این اتفاق زمانی رخ داد که وی در اثر از دست دادن تعادلش، ناگهان در مقابل یک گاو خشمگین خلع سلاح شد و این حیوان با حمله ای مرگبار سینه وی را شکافت و او را کشت.

مرگ یک گاوباز حرفه ای در مقابل چشمان تماشاچیان + تصاویر
بنا به گفته یکی از شاهدان عینی " فاندینو " با استفاده از  پارچه خود سعی می کرد تا این گاو را تحریک نماید که ناگهان پای وی به قسمتی از رینگ گیر کرد و وی سقوط کرد. در این لحظه این گاو با حمله ای برق آسا، شاخش را در سینه وی فرو کرد.
این گاوباز بلافاصله به بیمارستان " مونت د مارسان " منتقل شد اما در آمبولانس قلب وی از کار ایستاد و پزشکان نتوانستند جانش را نجات دهند. فاندیونو گاوبازی را از سن 14 سالگی آغاز کرده بود. آخرین گاوباز اسپانیایی که در میدان گاوبازی جانش را از دست داد  " ویکتور باریو " بود. وی در 9 جولای سال 2016 در سن 29 سالگی در حادثه ای مشابه  در میدان گاوبازی جانش را از دست داد.
مرگ یک گاوباز حرفه ای در مقابل چشمان تماشاچیان + تصاویر
گفتنی است؛ از سال 1700 تا کنون بیش از 534 گاوباز حرفه ای در این مسابقه جان خود را از دست داده اند. همچنین بنا به  برآورد انجمن جهانی حمایت از حیوانات،  هر ساله تنها در اروپا حدود 40000 راس گاو در این رقابت ها کشته می شود.
 باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.