شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱

پاسخ سوشا مکانی به کمدین هایی که در خندوانه تمسخرش کردند!

887

دروازه بان سابق پرسپولیس به توهین برنامه خندوانه واکنش نشان داد.

سوشا مکانی در مورد تمسخر فامیلی اش در برنامه خندوانه گفت:

من مدت‌ها است که اصلا تلویزیون نگاه نمی‌کنم و این موضوع‌ها برایم اهمیتی ندارد. یکسری افراد برای بزرگ شدن دست به هرکاری می‌زنند و فقط این را بگویم که سوشا مکانی به خاطر قلب پرسپولیسی که دارد حد تحملش بسیار بیشتر از اتفاق‌هایی است که در یک برنامه طنز افتاده است. جنبه من بسیار بسیار بالا است و با این مسائل ناراحت نمی‌شوم.

او می گوید اصلا به این مسائل فکر هم نمی کند:
به چیزی جز موفقیت در فوتبال و خانواده‌ام حتی فکر نمی‌کنم و فرصتی برای توجه کردن به مسائل بی‌اهمیت ندارم. من تمام انرژی‌ام را صرف فوتبال و خانواده‌ام کرده‌ام و این مسائل پیش پا افتاده من را ناراحت نمی‌کند.

دروازه بان سابق پرسپولیس در پایان مثال جالبی در مورد این اتفاق می زند:
متاسفانه در کشور ما به رییس جمهور عزیزمان در تلویزیون توهین می شود، حالا من که دیگر سوشا مکانی هستم. پس سکوت در مقابل کسانی که تریبون دستشان هست بهترین جواب است. زمان یکسری از آدم‌ها را سربلند و یکسری‌ها سرافکنده خواهد کرد و مطمئن باشید من از دسته اول خواهم بود.

سیمرغ

نظرات

 • حمید ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۹
  9 2
  راست میگه برنامه بسیار احمقانه و بیخودی است با اون خنده های نفرت انگیز اون یارو مشنگه
 • ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۵
  5 1
  درود
 • مهدی ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۹
  4 2
  به نظر من واکنشش واقعا بی جا بود. واکنش نداره که... چرا یکم جنبه هامون رو بالا نمیبریم، همین که اومده و در موردش حرف زده خودش یه واکنش بده. پنج ثانیه از خندوانه که برنامه محبوبی هست اختصاص پیدا کرده به یه شخص، هر روز یک ساعت و نیم برنانه میزارن، به قول خانم شقایق دهقان، میگه ما اینهنه آدم اینجا جمع نشدیم یه برنامه بسازیم که شمارو مسخره کنیم، اونوقت سوشا مکانی میاد میگه که من حتی بهش فکر هم نمی کنم!!! نه جون ما همه ی فکرت بشه یه اتفاق واقعاااااا کوچیکه، از افتادن یه برگ از درخت کوچیک تره.
  • ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۱:۴۰
   3 0
   چی می گی تو؟؟!
 • rosi ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۵
  2 0
  باهم بخندیم نه به هم بخندیم تمسخردیگران نشانه فرهنگ پایین وبی شخصیتی هست.
 • م ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۵
  0 0
  البته شوخی اون خانم هم زشت بود

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.