پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱

واکنش چهره‌های مشهور به قتل آتنا اصلانی + تصاویر

آتنا

ساعت 24- هنرمندان، سیاسیون و ورزشکاران در واکنش به قتل آتنا اصلانی اینستاگرام خود را به روز کردند.

بیست روز پس از گم شدن آتنا و انتشار تصویر او در رسانه‌های اجتماعی، راز کشته شدن او فاش و قاتلش دستگیر شد. مأموران بعد از اعتراف متهم به منزل او رفته و جسد مقتول را در یک بشکه رنگرزی پیدا کرده‌اند، متهم انگیزه قتل را دزدیدن طلا و جواهرات آتنا ذکر کرده اما دادستان اردبیل از قول پزشکی قانونی گفت که آثار آزار و اذیت نیز روی بدن مقتول مشاهده شده است.

برخی از چهره های سرشناس در واکنش به قتل آتنا اصلانی صفحه اینستاگرام خود را بروز کردند.

 بهنوش بختیاری:

"خوش به حالت که بزرگ نشدی. وای به دل پدر مادرت آتنا میگن یه خدایی اون بالاس که همه این چیزارو میبینه. میدونم دیدنش به درد تو و پدر مادر تو نمی خوره. میدونم دیگه آسمون رو بیاره و دونه دونه ستاره هارو بچینه بده دست مادرت، واسش آتنا نمیشه. میدونم دیگه بابات. راستی خدای بامعرفتی که من میشناسم هم غیرتیه؟ مثل داداشا؟ مثل باباها؟ مثل مردها؟ اگه غیرتیه چطور غیرتش قبول کرد بشینه و همچین صحنه‌ای رو ببینه. ما چرا دق نمیکنیم این روزا؟ چرا خدا دق نکرد وقتی اون حروم زاده تورو داشت سلاخی میکرد واسه نیم ساعت. چرا کثافت‌های دنیا تموم نمیشه؟ خوش به حالت بزرگ نشدی  ولی تو این سن قبل رفتنت چی کشیدی؟ چی کشیدی و خدا نشست نگات کرد فقط کلمه‌ی یه حکمتی توشه دقیقا چیه؟ نمیدونم چرا همه حکمت‌ها واسه ما توشه. چرا آدم‌ها از کمر به بالا خلق نشدن؟ خدا جون میدونم کنترل اوضاع از دستت خارج شده ولی کاش اون لحظه نمیذاشتی یه بچه بهش تجاوز بشه و بعدسلاخی بشه .خوش به حالت بزرگ نشدی. خدای سالار من.بیش از اینا مواظب ما بدبخت‌ها باش ما غریبیم تو این دنیا ببخش اگر نمیتونیم نکبت این دنیا رو هضم کنیم منو ببخش اگر تند میرم منو ببخش که طاقت دیدن درد همنوعم رو ندارم. تو میدونی که کی کجا چطور کدوم حق رو احقاق کنی. برسون اون روز رو تا بنده‌های سستی مثل من ازت دلشون نگرفته پروردگارا."

مژده لواسانی:

"مات و مبهوتم.به این عکس، ساعت‌ها خیره میشوم و فکر میکنم که یعنی میشود اینهمه معصومیت را کُشت؟ به چشمهایش نگاه کرد و کُشت؟ کُشت و زندگی را ادامه داد؟این زخم‌ها مرهمی هم دارد؟این دنیا روی خوشی هم دارد؟راستی حال مادرش؟. وقتی من و تو با شنیدن این خبر به این حالیم، حال مادرش. وای از حال مادرش قانون، درد مادرش را تسکین میدهد؟چند ستایش و آتنا باید قربانی کودک آزاریِ بیمارانِ وحشیِ جامعه باشند؟حتی اشدّ مجازات هم "اقل" است برای این جنایت... داغ سنگینیست؛ و فریاد که این داغ‌ها هر بار تازه میشود... من حالم خراب است و مبهوتم، شما را نمی‌دانم.تکمله: تسلیت و آرزوی صبر و طاقت برای مادر و پدرش، هرچند که آرزوی محالیه."

مریم معصومی:

"خدایااااااااااااااااا به کدام گناه!حالممممم بده."

محسن تنابنده:

"حیف زیباییت، حیف مظلومیتت."

نوید محمدزاده:

"قلب آدم به درد می آد انسانم آرزوست. "

حمید فرخ نژاد :

"من دلم سخت گرفته است از این میهمانخانه مهمان کش روزش تاریک. "

ترلان پروانه:

"اتنای خوشگل دوست داشتنی .یکمی زود بود برات برای فهمیدن این که دنیا به قشنگی لبخندت نیست .. دنیا به قشنگی عروسک هات نیس.. آدما مثل پدر مادرت برات دل نمی سوزونند . زود بود که روی کثیف دنیارو ببینی . همیشه میگفتن هیچوقت دیر نیست ،برای تو هم خیلی زود بود هم خیلی دیر شد . تسلیت به خانواده اصلانی."

فلور نظری :

"جهت همدردی با خانواده داغدیده ی اصلانی و مردم خشمگین شهرپارس آباد و کل مردم ایران از این جنایت ِتا ابد جگر سوز . دادستان پارس آباد به ایرنا گفت: شهروندان پارس آباد مغان مطمئن باشند به پرونده قتل آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی با فوریت و دقت رسیدگی و حکم الهی صادر خواهد شد.آتنا اصلانی دختر خردسال پارس آبادی از حدود 20 روز پیش به قصد دیدار با پدر خود از خانه خارج شده و از آن زمان تاکنون خبری از وی نبود.جسد این دختر خردسال امروز از پارکینگ مظنون دستگیر شده پیدا شد. جامعه به خاطر فراهم نکردن آموزش رایگان برای همه گناهکار است و باید به خاطر همه تاریکی‌هایی که درست کرده پاسخگو باشد. اگر روح در تاریکی رها شود گناه صورت خواهد گرفت. مجرم کسی نیست که گناه را انجام داده، بلکه کسی است که تاریکی را ایجاد کرده است.بینوایان .ویکتور هوگو. بارها خواستیم و گفتیم به کودکانتان اموزش دهید با غریبه ها گرم نگیرند ، اعتماد نکنند از مسئولین خواستیم در مدارس اموزش دهند کودکان آگاه امروز می توانند خودشان و جامعه ی اطرافشان را مصون از خطرات و حوادث نگه دارند. تسلیت و داغداریم همه."

العالم

برچسب‌ها

نظرات

  • ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۳:۵۱
    0 2
    همه شما انسان هستيد به جز تتلو ى فكر ميكن عقل كله
  • ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۱:۳۸
    0 0
    ؟

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.