سه‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۸

پهپاد هایی که در آب غوطه ور می شوند و هوای آلوده را پاک می کنند

پهپاد هایی که در آب غوطه ور می شوند و هوای آلوده را فیلترمی کنند

ساعت24-پهپادی که حتی با غوطه ورشدن در آب هم از حرکت باز نمی ماند و بخوبی می تواند ماموریت های دریایی انجام دهد و پهپادی که هوای آلوده را پاکسازی می کند از جمله محصولاتی است که در بزرگترین نمایشگاه محصولات الکترونیک اروپا در برلین عرضه شده است.

به گزارش ساعت 24 سازندگان یکی از پهپاد ها که در آب غوطه ور می شود اما خیس شدن مانع حرکت آن نمی شود این محصول را برای توانایی حرکت در شرایط مختلف را دارد و آب مانع تصویر برداری و کنترل و حرکت آن نمی شود.این پهپاد همچنین در مقابل آب های نمکدار دریا نیز مقاوم است و می تواند فعالیت خودرا در این شرایط نیز ادامه دهد.البته سازندگان توصیه می کنند که پس از هر عملیات این پهپاد بهتر است آن را شستشو دهید تا آب نمک باعث تخریب اتصالات در این پهپاد در دراز مدت نشود.

همچنین سازندگان پهپادی که می تواند آلودگی هوا در مناطق بسته را پاکسازی کند. این پرنده بدون سرنشین با میکروفیلم کوچکی که در آن نصب شده می تواند ذرات معلق و گرودخاک و دیگر آلودگی ها را از هوا حذف کند. این محصول به عنوان محصولی جدید در نمایشگاه کالاهای مصرفی الکترونیک در برلین عرضه شده و از جمله نوآوری ها در این نمایشگاه است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.