• حال و روز پریشان بنایی تاریخی و رو به نابودی

  حال و روز پریشان بنایی تاریخی و رو به نابودی

  ساعت 24-طبق آخرین اخبار بدست آمده، کاروانسرای گلشن قزوین معروف به شاه قدم که در فهرست آثار ملی قرار دارد از حال و روز مناسبی برخوردار نیست و در معرض تخریب قرار دارد. این خبر در بخش اخبار گردشگری و جدیدترین اخبار گردشگری درباره اوضاع نامناسب کاروانسرای گلشن می باشد.

 • تابوت اسرار آمیز اسکندر باز شد+ عکس

  ساعت 24- باستان‌شناسان مصری به‌تازگی در بزرگ‌ترین تابوت اسکندریه را باز کردند تا محتویات داخل آن را بررسی کنند.

 • با گران‌ترین شهرهای جهان آشنا شوید

  ساعت 24-گران ترین شهرهای جهان بر اساس مشخصه‌هایی چون قیمت کالاها و خدمات مختلف، میزان درآمد افراد، قدرت خرید و ساعات کاری مورد نیاز برای برطرف کردن نیازهای اولیه رتبه بندی شده‌اند.

 • عکس | اژدهای دریایی در عکس روز نشنال جئوگرافیک

  ساعت 24- عکس امروز نشنال جئوگرافیک یک اژدهای دریایی علفی نر یا فیلوپتریکس را نشان می‌دهد که در آب‌های فلیندرز استرالیا شنا می‌کند. اژدهای دریایی علفی از خانواده اسب دریایی است و از تخم‌هایی که جفتش در دم او گذاشته، مراقبت می‌کند.

 • تابستان کجا می خواهید بروید؟ پیشنهادهای ویژه

  تابستان کجا می خواهید بروید؟ پیشنهادهای ویژه

  ساعت 24-پیشنهادهای ویژه برای تعطیلات تابستان را حتما ببینید.

 • حال و روز پریشان بنایی تاریخی و رو به نابودی

  حال و روز پریشان بنایی تاریخی و رو به نابودی

  ساعت 24-طبق آخرین اخبار بدست آمده، کاروانسرای گلشن قزوین معروف به شاه قدم که در فهرست آثار ملی قرار دارد از حال و روز مناسبی برخوردار نیست و در معرض تخریب قرار دارد. این خبر در بخش اخبار گردشگری و جدیدترین اخبار گردشگری درباره اوضاع نامناسب کاروانسرای گلشن می باشد.

 • اعزام نخستین گروه از زائران حج تمتع ۹۷ به سرزمین وحی

  اعزام نخستین گروه از زائران حج تمتع ۹۷ به سرزمین وحی

  ساعت24- نخستین گروه از زائران ایرانی حج تمتع ۹۷، ساعتی قبل از فرودگاه امام خمینی (ره) عازم سرزمین وحی شد.

 • شهری که هنوز در عصر حجر به سر می‌برد! + تصاویر

  شهری که هنوز در عصر حجر به سر می‌برد! + تصاویر

  ساعت 24-شاید شما با کارتون "عصر حجر" یا Flintstones آشنا باشید و در کودکی این خانواده که در میان خانه های سنگی زندگی می کردند را دیده باشید. اما فکر می‌کنید بتوانید شهر سنگی درون داستان را در واقعیت ببینید؟ ما به شما می گوییم شدنی است چرا که این روستا در پرتغال، که موناسانتو ( Monasanto ) نام دارد ، دقیقا شما را به درون این داستان می‌برد.

 • بهشتی در جنوب ایران

  بهشتی در جنوب ایران

  ساعت 24-تمی یکی ازبزرگترین و زیباترین دریاچه‌های کوهستانی ایران است و در شمال استان خوزستان و ۱۴۷کیلومتری شمال شرق شهرستان دزفول در بخش کوهستانی سردشت قرار دارد. تمی در گویش بختیاری به مکانی صاف و هموار که در جایی بلند قرار گرفته گفته می‌شود.

 • تصاویری جالب از قبیله گم شده در اقیانوس هند

  تصاویری جالب از قبیله گم شده در اقیانوس هند

  ساعت 24-قبیله‌ای که به مدت ۵۵ هزار سال است در جزیره‎ای کوچک در اقیانوس هند زندگی می‌کنند اکنون در معرض نابودی قرار گرفته اند.

 • متأسفانه به محض ورود به این پارک به «جهنم» می روید!

  متأسفانه به محض ورود به این پارک به «جهنم» می روید!

  ساعت 24-هیچ وقت فکرش را می کردید که جهنم هم یک جاذبه گردشگری پرطرفدار باشد؟ تایلند کشوری بسیار سرسبز و زیباست و جاذبه های گردشگری فراوانی دارد و سالانه میلیون ها گردشگر به این کشور سفر می کنند. اما مکانی به نام پارک جهنم در این کشور وجود دارد که جهنم واقعی را به بازدیدکنندگان نمایش می دهد و بسیار هم پرطرفدار است! در این مکان ترسناک صحنه هایی از جهنم و جهنمیان بازسازی شده و هرکسی جرات بازدید از پارک جهنم تایلند را ندارد.

 • باورش سخت است اما کوتوله ها حاکم این شهر بودند! + تصویر

  باورش سخت است اما کوتوله ها حاکم این شهر بودند! + تصویر

  ساعت 24-در مرکز کشور مالی، حدود ۹۰ کیلومتری شرق منطقه مپتی (Mopti)، صخره سنگی بسیار مرتفعی وجود دارد که در بالای آن یک دشت زیبا گسترده شده است. این صخره اعجاب انگیز “سینه کش باندیاگارا” (Bandiagara Escarpment) نام دارد و ۱۵۰ کیلومتر در این منطقه کشیده شده است! منظره این صخره و برخی از روستاهای اطرافش آن قدر زیباست که یونسکو نام “چشم انداز برجسته صخره ای و دشت شنی، به همراه معماری زیبا” را بر آن گذاشته است.

 • عجیب ترین استخرهای جهان ‏

  عجیب ترین استخرهای جهان ‏

  ساعت 24-استخر رفتن در فصل تابستان از محبوب ترین تفریحات است ، بسیاری از گردشگران نیز هتل ها و مسیرهایی را انتخاب می کنند که بتوانند از این تفریح تابستانی نهایت استفاده را ببرند. در این میان زیرکی و هوشیاری برخی از هتل ها و اقامتگاهها باعث شده تا استخرهایی با عجیب ترین اشکال ، نظر گردشگران را به سوی خودشان جلب کنند. آیا تا به حال با عجیب ترین استخرها مواجه شده اید ؟

 • کوه های شگفت انگیز رنگارنگ در چین را ببینید+تصاویر

  کوه های شگفت انگیز رنگارنگ در چین را ببینید+تصاویر

  ساعت 24-با بروز یک پدیده نادر زمین شناسی و حرکت صفحات تکتونیک زمین در شمال غرب چین، یک رشته کوه به صورت بسیار زیبا و متشکل از رنگهای رنگین کمان درآمده است.

 • اگر موهایتان را دوست دارید به این موزه نروید!+عکس

  اگر موهایتان را دوست دارید به این موزه نروید!+عکس

  ساعت 24-آوانوس نام شهری کوچک در کاپادوکیه ترکیه است و مرکز سفال این کشور به شمار می رود. اما این شهر یکی از عجیب ترین و شاید چندش ترین موزه های جهان را نیز در خود جای داده است: موزه مو! البته شاید اطلاق موزه به چنین جایی چندان مناسب نباشد اما به هرحال در فضای دالان مانند این مکان که قدم می زنید با هزاران دسته مو مواجه می شوید که توسط بازدیدکنندگان خانم روی دیوارها نصب شده است.

 • ارزان ترین کشورهای جهان برای مهاجرت

  ارزان ترین کشورهای جهان برای مهاجرت

  ساعت24-این روزهای زندگی راحت و کم هزینه جزء اولویت های شهروندی است؛ از همین رو افرادی که شرایطی که مدنظرشان است را در نمیابند اقدام به مهاجرت می کنند. اما این که به کجا مهاجرت کنیم خودش یکی از بزرگترین دغدعه هایی است که مهاجران با آن روبرو هستند. اگر شما از لحاظ مالی مشکلی نداشته باشید و بتوانید از پس هزینه های مهاجرتتان بر بیایید خود تنها دغدغه ی شما انتخاب بهترین کشور برای زندگی است، اما اگر شما از لحاظ اقتصادی در فشار باشید قطعا دنبال ارزان ترین کشورها برای مهاجرت هستید

 • وحشتناک ترین شهرهایی که اگر شجاع نیستید نباید از آن ها بازدید کنید!

  وحشتناک ترین شهرهایی که اگر شجاع نیستید نباید از آن ها بازدید کنید!

  ساعت 24-شاید وقتی برای دیدن جاذبه های گردشگری راهی سفر می شوید چندان به اسم شهرها توجهی نکنید اما گاهی اسم شهرها آنقدر ترسناک است که نمی شود به سادگی از کنار آن ها گذشت! تا به حال اسم شهرها برایتان جالب بوده؟ تا به حال این سوال برایتان پیش آمده که چه معنایی در پس این اسم ها وجود دارد؟ اما شاید جالب باشد که بدانید بعضی از شهرها فقط به خاطر اسم های عجیب و ترسناک به مقصد گردشگری تبدیل شده اند، اسم هایی که در نگاه اول شاید باور نکنید که اسم یک شهر باشند.

 • کشف کتاب‌های مسموم قدیمی در دانمارک

  ساعت 24-سه کتاب در کتابخانه دانشگاه جنوبی دانمارک کشف شد که با مواد سمی مسموم شده بود.

 • با ۱۰ مکان ممنوعه و مرموز در نقاط مختلف دنیا آشنا شوید+تصاویر

  با ۱۰ مکان ممنوعه و مرموز در نقاط مختلف دنیا آشنا شوید+تصاویر

  ساعت 24-جزیره‌ی مارها در برزیل زیستگاه جمعیت زیادی از یکی از کشنده‌ترین گونه‌های مار در دنیا یعنی افعی سرنیزه‌ای زرین است.

 • آداب و رسوم دفن مردگان در کشورهای مختلف

  آداب و رسوم دفن مردگان در کشورهای مختلف

  ساعت 24-آداب و رسوم بخش غیرقابل انکار موجودیت اجتماعی انسانی هستند و در واقع بازتاب تجربیات انسانی محسوب می‌شوند. سنت‌ها قسمتی از فرهنگ یک جامعه بوده که تقریبا همه موضوعات زندگی را شامل می‌شوند. افراد در هر نقطه از این کره خاکی سنت‌های مختلفی در زندگی دارند که برخی از این موارد را از نیاکان به ارث برده‌اند و برخی دیگر نیز تحت تاثیر زندگی امروزی بشر ایجاد شده‌اند.

 • تصاویری از یک جشن عجیب زنان و مردان سرخپوست

  تصاویری از یک جشن عجیب زنان و مردان سرخپوست

  ساعت 24-هر سال در زمان مشخصی جشنواره دیدنی خورشید در سراسر دامنه کوههای آند توسط بومیان منطقه با شکوه خاصی برگزار می شود