همه‌ی خبرهای امروز
 • خصوصی دیروز ۱۷:۵۱

  سازمان خصوصی سازی مسئول حفظ اموال مردم ایران است

  ابهام های فروش ثروت و دارایی مردم ایران

  ساعت 24-علیرضا صالح رییس سازمان خصوصی سازی ایران با برنامه شو پنجره بگشا رادیو گفت‌وگو کرده و گفته است :در دولت اموال راکد زیادی داریم که نیازی به آنها نیست. بر این اساس اگر بتوانیم دارایی های دولت را از طریق واگذاری این اموال به بخش خصوصی، مولد کرده و از راکد و غیراقتصادی بودن آنها را خارج کنیم.

 • تجارت دیروز ۱۴:۲۸

  یکی از رازهای جدایی اروپا از ایران

  ایران – اروپا فقط 5 میلیارد دلار تجارت در یک سال

  ساعت 24 - دو فرد یا سازمان و یا دوکشور اگر به یکدیگر نیاز مادی نداشته باشند و به یکدیگر خیر و منفعت نرسانند دوستی هایشان از استحکام لازم برخوردار نخواهد شد و تنها به یکدیگر احترام می گذارند و ضرورتی هم نمی بینند درهنگام خطر به دیگری کمک بیش از اندازه کرده و فداکاری کنند.

 • کمیسر اروپا دیروز ۰۱:۳۲

  رئیس کمیسیون اروپا

  نمی گذاریم موتور اقتصاد اروپا خاموش شود

  ساعت 24 - پس از تهدید جان آدمیان در جهان از سوی کرونا اما مال آنها نیز در معرض خطر قرار دارد و شهروندان پرشماری در هر کشور از جمله کشورهای اروپایی شغل و در آمد خود را از دست می دهند.به همین دلیل است که مدیران اقتصادی جهان و نهادهای بین المللی و درسطح ملی دنبال راهی برای نجات اقتصادند.

 • بازگشت متخصصان دیروز ۰۰:۵۰

  راهبرد ایران در مبارزه باویروس کرونا

  دانشمندان ایرانی خارج از کشور را دعوت به همکار ی کنیم

  ساعت 24 – نادر پیروز -تعطیلات عادت شده نوروزبرای ایرانیان به پایان رسید اما متاسفانه وبرخلاف انتظار شماری از ایرانیان که درمیان انها مدیران کشور نیز بودند بحران همه گیری ویروس کرونا همچنان باقیمانده است. بنابر این محدودیتها ادامه دارد و رعایت دستورات پزشکی کماکان الزامی است.

 • دلار ۱۳۹۹-۰۱-۱۲ ۰۵:۰۸

  وعده های بی سرانجام و دیر بازده ریس کل بانک مرکزی

  همتی خواسته یا ناخواسته دلار را گران می کند

  ساعت 24- عبدالناصرهمتی در50 روز تازه سپری شده با نوشته ها و سخنانش که سرشار از انتقادهای تند از سیاست آمریکا در برابر ایران و نیز وعده های بی سرانجام برای جلوگیری از افزایش نرخ تبدیل دلار به ریال است نقش بزرگی - خواسته یا ناخواسته – در افزایش قیمت دلار داشته است.

 • دوری اجباری ۱۳۹۹-۰۱-۱۱ ۱۲:۰۰

  دور ریختن چرندهای شبکه های اجتماعی

  مردم باردیگر حواسشان به هم دیگر هست

  ساعت 24 - حالا و پس از دراز مدت شدن روزهای تنهایی و دور بودن از دیگران وزندگی با هراس .روانشناسان دانش خود دراین باره را به جامعه ها یاد می دهند و می گویند چگونه باید این دوران اندوه را سپری کرد.

 • رضا پدیدار ۱۳۹۹-۰۱-۱۰ ۰۱:۵۲

  رییس کمیسیون انرژی و محیط زیست اتاق تهران به ساعت 24 گفت

  ایران با قدرت به بازار رقابت نفت بر می گردد

  ساعت 24 - صادرات نفت ایران در شرایط ابهام و دشوار قرار گرفته است و نگاه برخی از تحلیلگران نسبت به شرایط ایران در بازار جهانی نفت حتی پس از قطع تحریم ها امیدوارکننده نیست . این گروه باوردارند احتمال اینکه ایران بتواند بازار از دست رفته خود را در کشورهایی مثل کره جنوبی ، چین ، هند و ترکیه به دست آورد را نباید اندک گرفت.

 • سنگاپور ۱۳۹۹-۰۱-۰۸ ۱۲:۵۸

  این هم یک روش برای مبارزه با شیوع کرونا است

  کارآگاهان سنگاپوری در تعقیب ویروس آدم کش

  ساعت 24 - کشورهای گوناگون اکنون از هرراهی که به ذهن سیاستگذاران می رسد برای مهار ویروس آدمکش کرونا استفاده می کنند تا راه گسترش آن را سد کنند. یکی از راههای بدیع اکنون درسنگاپور دنبال می شود و آن به کارگیری کارآگاهان دراین مسیر است.

 • خبر ۱۳۹۹-۰۱-۰۸ ۱۲:۴۲

  مرکز بررسی های ریاست جمهوری منتشر کرد

  تصویر ناجور ایران در فیلم های جشنواره فجر

  ساعت 24 - دست کم برداشتی که تهیه کنندگان متن حاضر از جمع بندی فیلم های سینمایی ایران که درجشنواره سینمایی فجر به آن رسیده اند این است که فیلم سازان ایرانی تصویری ناجور از ایران را در فیلم هایشان ارایه کرده اند.

 • گروه 20 ۱۳۹۹-۰۱-۰۸ ۰۲:۵۵

  20 کشور ثروتمند اختصاص می دهند

  5 هزار میلیارد دلار برای مبارزه با کرونا

  ساعت 24 - رهبران کشورهای جهان از یک سو باید مراقب کشتار بی سروصدای ویروس متولد چین باشند و از سوی دیگر باید از اشتغال و درآمد خانواده ها و بنگاهها صیانت کنند و این کار آسانی نیست . بااین همه اما کشورهای ثروتمند جهان مشهور به کشورهای گروه 20 که نیرومند ترین اقتصادهای جهان 5هزار میلیارد تومان برای نجات اقتصادهایشان تخصیص می دهند.

 • مادورو ۱۳۹۹-۰۱-۰۸ ۰۲:۴۵

  آمریکا تعیین و اعلام کرد

  جایزه 15 میلیون دلاری برای دستگیری مادورو

  ساعت 24- -آمریکا همزمان با تشدید تحریم‌ها علیه ایران، برای اطلاعاتی که به دستگیری نیکلاس مادورو، رئیس جمهوری ونزوئلا و برخی دیگر از مقامات رسمی این کشور منجر شود، ۱۵ میلیون دلار جایزه تعیین کرد این خبر را.وزارت دادگستری آمریکا روز پنج‌شنبه در جریان یک کنفرانس خبری اعلام کرد .

 • محمدباقر+نوبخت.jpg ۱۳۹۹-۰۱-۰۷ ۰۴:۱۶

  محدودیت ارزی برای واردات کلید خورد

  عقب نشینی آشکار دولت از دلار 4200 تومانی

  ساعت 24 - تنها با سپری شدن یک هفته از سال تازه عقب نشینی دولت از تامین دلار 4200 تومانی برای تامین کالاهای اساسی از سوی رییس سازمان برنامه وبودجه اعلام شد. رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به تخصیص ۱۴ میلیارد دلار برای واردات کالا های اساسی در سال گذشته گفت: بخشی از نیازهای وارداتی در سال جدید با تحقق سیاست جهش تولید در بخشهای مختلف به اتکای به ظرفیتهای داخلی و مجموعه‌های دانش بنیان تامین خواهد شد.

 • بیل گیتس ۱۳۹۹-۰۱-۰۷ ۰۳:۴۰

  آمریکا شانس خود را برای مهار کرونا بدون قرنطینه اجباری از دست داده ‌است

  جنازه های انباشت شده به خاطر خواست یک سیاستمدار

  ساعت24-بیل گِیتس، بنیانگذار شرکت مایکروسافت با انتقاد از سیاست‌های دولت ترامپ در مواجهه با ویروس کرونا می‌گوید ایالات متحده شانس خود را برای مهار کرونا بدون قرنطینه اجباری از دست داده است. وی با علم به تبعات مخرب قرنطینه بر اقتصاد کشور، می گوید این امر اجتناب ناپذیراست.

 • لبنانی ۱۳۹۹-۰۱-۰۶ ۱۲:۲۳

  لبنان در راه یونانی شدن گام بر می دارد

  بیروت و احتمال شورش گرسنگان

  ساعت 24 - بدون تردید و درصورت ادامه داستان تلخ گسترش دامنه ویروس کرونا برخی از کشورها با دردسرهای جدی اقتصادی رو به رو خواهند شد. لبنان اما پیش از بحران کرونا هم با تنگنای چند سویه کسب و کار و معیشت شهروندان و بحران ناتوانی در پرداخت بدهی دولت دست و پنجه نرم می کرد .

 • پدرام سلطاني ۱۳۹۹-۰۱-۰۶ ۱۱:۱۵

  پدرام سلطانی هروز صریح تر از دیروز می نویسد

  نافرمانی نهادها از دولت و تشدید بحران

  ساعت 24 - این روزهای سخت برای ایرانیان پیامدهایی را در زمینه های گوناگون برجای گذاشته و از این پس نیز دنباله های و تکانه های به زاد و رشد پدیدهای تازه می رسد. یکی از این پدیده ها به ویژه در شرایط اسفند ماه و فروردین امسال افزایش کیفی و ژرف تر شدن دامنه انتقاد از روش های مدیریت کشور و به ویژه انتقاد از نهاددولت است.

 • خبر ۱۳۹۹-۰۱-۰۵ ۱۸:۵۳

  مقابله دانشمندان جهان با ویروس کرونا شتاب گرفت

  شناسایی دو داروی امید بخش در شکست کرونا

  ساعت24-درحالی که 1.5 میلیارد انسان درسراسر جهان از ترس و از سر احتیاط و همکای با دیگر شهروندان سرزمینی و جهانی درخانه مانده اند تا سد راه گسترش ویروس کرونا شوند دانشمندان نیز مبارزه برای شناسایی داروی موثردر مبارزه با این ویروس را تشدید کرده اند. هر روز و حتی هر ساعت که برطول عمر این ویروس اضلفه می شود گروهی از دانشمندان اعلام می کنند داروی تازه ای را آزمایش کرده اند.

 • دکتر آیلوارد ۱۳۹۹-۰۱-۰۵ ۰۲:۳۷

  ترس از ویروس کرونا و آینده بشر در گفتگو با مشاور سازمان جهانی بهداشت

  کرونا چگونه پایان می گیرد

  ساعت 24 - دکتر بروس آیلوارد حدود ۳۰ سال است تجربه مقابله با فلج اطفال، ابولا و سایر بیماری‌ها را دارد و هم‌اکنون توجه وی به کاهش و توقف شیوع کووید-۱۹ معطوف شده است.دکتر آیلوارد، مشاور ارشد مدیر کل سازمان جهانی بهداشت و یکی از مقام‌های بلند مرتبه مسئول در حوزه مقابله با شیوع ویروس کرونا است.

 • شریعتمداری ۱۳۹۹-۰۱-۰۵ ۰۰:۴۸

  پزشکان ظاهراً بدون مرز از کدام مرز آمدند؟

  شریعتمداری کیهان علیه پزشکان بدون مرز و فرانسه

  ساعت 24 -حسین شریعتمداری مدیر مسئول و نفر اول اجرایی و سیاستگذاری درروزنامه کیهان که نقش محوری در نقد تند دولتهای اصلاحات و دولت فعلی دارد و یک غرب ستیز حرفه ای به حساب می اید درگفت وگو با فارس با استناد به دوران جنگ تحمیلی و حتی قبل از انقلاب بخشی از دولت را زیر ضرب گرفته است که چرا اجازه داده اند پزشکان بدون مرز از فرانسه به ایران بیایند.

 • ظریف ۱۳۹۹-۰۱-۰۴ ۱۵:۳۴

  مناسبات ایران و آمریکا در 5 سناریو

  سناریوی چهارم نزدیک ترین سناریو است

  ساعت 24 - واقع بین ترین افراد و مدیران و اقتصاددانان کسانی هستند که با پیش فرض های مربوط به مناسبات سیاست خارجی ایران اقدام به پیش بینی اقتصاد ایران درسال 1399کرده و یا خواهند کرد. در کانون این بررسی نیز بدون تردید فرض های مرتبط با مناسبات ایران و امریکا قرار دارد.

 • بازار کساد ۱۳۹۹-۰۱-۰۴ ۰۴:۱۶

  ساعت 24 تحلیل می کند

  دقیقا در اقتصاد ایران چه اتفاقی در جریان است

  ساعت 24 - این روزها شمار قابل اعتنایی از شهروندان ایرانی علاوه برنگرانی درباره سلامت خود و ترس از اینکه ویروس کرونا بگیرند به مقوله دخل و خرج خود نیز می اندیشند و چون اطلاعات کافی ندارند و تحلیل های اندکی نیز منتشر می شود هراس بر آنها استیلا می یابد .

 • مدیتیشن ۱۳۹۹-۰۱-۰۲ ۲۰:۰۸

  نیروهایی که برای زندگی فردی و سازمانی مفیدند

  هفت نیروی شگرف خدمت آینده پژوهان

  ساعت 24 -آینده پژوهی فن ، دانش و جستجویی است که از نیاز آدمی ، سازمانها و جلامعه ها برخاسته و با شتاب بهت برانگیزی به همه رشته های دانش و زندگی و فعالیت های انسانی سرایت می کند. آنچه درادامه می خوانید نیروهایی پیش برنده اند که به درد زندگی فردی و سازمانی می خورند.

 • ساخت واکسن ۱۳۹۹-۰۱-۰۲ ۱۸:۱۹

  واکسن و داروی کرونا کی آماده می‌شود؟

  بیست واکسن مختلف در مرحله طراحی و ساخت

  ساعت 24 -ویروس کرونا در حال پخش در سراسر دنیا است، ولی هنوز هیچ دارویی که بتواند آن را بکشد یا واکسنی که ما را در برابرش ایمن کند وجود ندارد.پرسش این است ،با ساخت داروهایی که بتوانند این ویروس را شکست دهندچقدر فاصله داریم؟

 • اشتغال ۱۳۹۹-۰۱-۰۲ ۱۰:۰۷

  احتمال بیکاری ۳ میلیون نفری در آلمان

  کرونا و تهدید 15میلیون شغل خرد درایران

  ساعت 24 - ویروس چینی کرونا با شتاب روبه گسترش پهنه ایران زمین را در می نوردد و تخم ویرانی و نا آرامی ذهنی و مادی را درجای جای ایران می کاردو پخش می کند. یکی از پیامدهای ویرانگر ویروس کرونا تعطیلی کسب وکارهای کوچک واشتغال موجود دراین کسب وکارهاست.

 • صورت ۱۳۹۹-۰۱-۰۱ ۰۰:۱۹

  تئوری تلنگر از سوی دولت ترویج می شود

  تکنیک هایی برای دست نزدن به صورت

  ساعت 24 - به نظر می‌رسد که افراد مختلف به طور میانگین ساعتی ۲۰ بار به صورت خود دست می‌زنند، اما مراجع رسمی به منظور سرعت نگرفتن روند شیوع از مردم خواسته‌اند تا دست از این کار بردارند.کنار گذاشتن چنین عادتی، آن هم بعد از یک عمر، کار راحتی نیست .

 • خبر ۱۳۹۸-۱۲-۲۸ ۱۵:۴۳

  ساعت 24 بررسی می کند

  هراسان باشیم یا همه چیز درست می شود؟

  ساعت24-دراین روزهای عجیب ایران ، میلیونها ایرانی به ویژه نان آوران خانواده ها که مسئولیت تامین هزینه های روبه افزایش خود، همسر و فرزندانشان را بردوش دارند می پرسند آینده چه خواهد شد؟ یک پاسخ استیلا یافته در میان حتی نخبگان این است که کسب وکار ایرانیان در دست اندازهایی افتاده که به این زودی برداشته نمی شوند . باورمندان به این پاسخ می گویند درهای اقتصاد ایران در جایی بسته و قفل شده است که با این وضعیت سیاست خارجی به این زودی ها بازنخوهند شد.

 • کانادای با ثبات ۱۳۹۸-۱۲-۲۸ ۰۱:۴۹

  در سال 2020نظر سنجی شد

  با ثبات‌ترین کشورهای جهان از نظر سیاسی

  ساعت 24 -در میان ۱۰ کشور جهان که با ثبات‌ترین شرایط سیاسی را در سال ۲۰۲۰ دارا هستند، نام ۷ کشور اروپایی و ۳ کشور مهاجرپذیر به چشم می‌خورد.با ثبات‌ترین کشورهای جهان از نظر سیاسی بر پایه نتایج به دست آمده برای رتبه‌بندی بهترین کشورهای جهان در سال ۲۰۲۰ استخراج شده است.

 • اقتصادچین ۱۳۹۸-۱۲-۲۸ ۰۱:۳۵

  سقوط 5000 میلیارد دلاری بورس و بیکاری 5 میلیونی

  پیامدهای سنگین کرونا برای اقتصاد چین

  ساعت 24 - چین با اقتصادی به بزرگی 153300 میلیارد دلار که سهمی ۵/ ۱۷ درصدی در تولید ناخالص داخلی جهان دارد، چند ماهی بود که انتشار آمارهای اقتصادی را نیز متوقف کرده بود، اما تازه‌ترین گزارش مرکز آمار و گمرک این کشور نشان از آسیب چشمگیر ویروس کرونا به اقتصاد این کشور دارد.

 • اسدی ۱۳۹۸-۱۲-۲۷ ۱۰:۳۷

  ایران امروز فقط تماشاچی است

  بازی های پیچیده روسیه ، عربستان و آمریکا در داستان نفت

  ساعت 24 -درهمین لحظه که این متن در 27 اسفند 1398 آماده انتشار می شود سهم ایران دربازار جهانی نفت به اندازه ای ناچیز است که می توان گفت دربازی بزگ نفت و پیچیدگی های آن نقش وسهم ندارد و فقط یک تماشاگر است.

 • آرامش ۱۳۹۸-۱۲-۲۷ ۰۸:۳۸

  کارشناسان انگلیسی تاکید می کنند

  توصیه هایی برای حفظ سلامت روانی دربرابرکرونا

  ساعت 24 - نگرانی بابت اخبار کاملا قابل درک است، این نگرانی می‌تواند مشکلات روانی فعلی خیلی‌ها را وخیم تر کند.وقتی در پی شیوع ویروس کرونا سازمان بهداشت جهانی توصیه‌هایی را برای حفظ سلامت روانی منتشر کرد، با استقبال گرم شبکه‌های اجتماعی روبرو شد.

 • چابهار ۱۳۹۸-۱۲-۲۶ ۱۰:۵۹

  مکران یک سال دیگر درگرداب بی تفاوتی ماند

  گنج پنهان ایران زیرضرب اژدهای بی تفاوتی

  ساعت 24 -شاخص‌هایی از سوی اقتصاددانان، جامعه‌شناسان و سیاستگذاران طراحی شده است که با مقایسه آنها می‌توان سطح توسعه‌یافتگی کشورها را اندازه گرفت. رشد شگفت‌انگیز نرم‌افزارهای اینترنتی و تولید و توزیع اطلاعات موجب شده است که حتی در صورت انزوای یک جامعه باز هم درباره آن کشور اطلاعات لازم را به دست آورد.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s