همه‌ی خبرهای امروز
 • ژن زیبایی ۱۳۹۸-۰۳-۰۱ ۱۰:۲۱

  دانشمندن به دنبا ل یک پرسش

  آیا ژن زیبایی وجود دارد؟

  ساعت 24-داشتن زیبایی در چهره و اندام می‌تواند به عنوان یک موهبت طبیعی تلقی گردد. زیبایی می‌تواند در میزان موفقت شغلی، اجتماعی و عاطفی فرد نقش مهمی بازی کرده و در افزایش اعتماد به نفس تاثیر به سزایی بگذارد

 • شادی همسر ۱۳۹۸-۰۳-۰۱ ۰۹:۴۹

  نتایج یک پژوهش علمی

  همسر شاد عمر را طولانی‌تر می ‌کند

  ساعت 24-مطالعات جدید دانشمندان نشان می‌دهد داشتن یک همسر شاد و خشنود خطر ابتلاء به بیماری‌های روانی و قلبی-عروقی را کاسته و بر عمر شما می‌افزاید.تحقیقات متفاوتی که بر روی میزان رضایت‌مندی از زندگی و طول عمر صورت گرفته نشان می‌دهد افرادی که از زندگی خود رضایت دارند کمتر از افراد ناراضی به بیماری‌های گوناگون دچار شده و بیشتر عمر می‌کنند.

 • تمرکز ذهن ۱۳۹۸-۰۲-۳۱ ۰۹:۴۴

  تمرکز ذهن واقعا یعنی چه ؟

  ساعت 24- تحقیقات زیادی وجود دارد که ثابت می کند کنترل فکری که در سر ما مدام می چرخد می تواند باعث کاهش استرس روزانه شود. خوشبختانه تمرکز ذهن یکی از معدود روش ها است که افراد احتیاج به هیچ چیز اضافی ندارند. لازم نیست چیزی بخرند یا به خود اضافه کنند و یا حتی جا و لباس یا وسیله مخصوصی برایش لازم داشته باشند.

 • تاج و تخت ۱۳۹۸-۰۲-۳۰ ۱۲:۱۱

  شباهت « بازی تاج‌وتخت » با شاهنامه فردوسی

  ساعت 24-ماجراهای سریال تاج و تخت این روزها دردنیای فیلم وتلویزیون دردنیا به خبراول تبدیل شده است. درباره ماجراهای این سریال و سازگاری و تطابق دادن با کتابها و افسانه ها درهمه کشورها بحث و گفت وگو است ونداد زمانی نیز باوردارد ماجراهای این سریال با داستانهای شاهنامه مطابقت دارد.

 • چاقی ۱۳۹۸-۰۲-۳۰ ۱۱:۴۹

  عجیب ولی باورکردنی آدمهای چاق بیشتر عمر می کنند

  ساعت 24-براساس یک تحقیق گسترده ۴۰ ساله بر روی ۱۰۰ هزار نفر، محققین دانشگاه کپنهاگ دانمارک پی بردند که آدم های چاق بیشتر از آدم های سالم و لاغر و البته بیش از حد چاق، عمر می کنند.

 • قهوه ۱۳۹۸-۰۲-۳۰ ۱۰:۰۲

  نوشیدن چه میزان قهوه برای قلب مضر است؟ دانشمندان پاسخ می‌دهند

  ساعت 24-قهوه یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌هاست. با این حال مصرف بیش از اندازه آن برای قلب مضر است. دانشمندان همواره به دنبال یافتن پاسخ این سوال هستند که نوشیدن چه میزان قهوه برای سلامت انسان بی‌خطر است.میزان مصرف قهوه در سراسر جهان افزایش یافته است. براساس گزارش‌های موجود در سال گذشته تنها در ایالات متحده بیش از یک و نیم میلیارد کیلو قهوه به مصرف رسیده است.

 • زنبور1 ۱۳۹۸-۰۲-۲۴ ۱۴:۳۲

  فرهنگ عجیب ، خبر رسانی به زنبورها برای نگهداری خیر

  ساعت 24-زمانی تقریبا همه خانواده های روستایی بریتانیایی سنت عجیبی را دنبال می کردند در واقع برای اینکه در امان بمانند این سنت خبر رسانی به زنبورها را انجام می دادند در این باره بنابه زمان و محل شعرهایی سروده شده است .

 • چشم ۱۳۹۸-۰۲-۲۲ ۱۵:۰۹

  خطرات استفاده از لنزهای تماسی هنگام خواب

  ساعت 24-همه ما گاهی  به دلیل خستگی زیاد ، فراموشی یا ضرورت با لنزهای تماسی به خواب می رویم اما  این کار واقعا زیان آور و نادرست است .

 • جوانان ۱۳۹۸-۰۲-۲۱ ۱۲:۳۲

  چرا بسیاری از جوانان شاد نیستند؟

  ساعت 24- نتایج بررسیهای محققان امریکایی نشان می دهد ،اختلالات روحی ، افسردگی جدی و خودکشی در سن 12 تا 26 سالگی به شدت افزایش می یابد

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s