همه‌ی خبرهای امروز
 • سلامت ۱۳۹۹-۰۳-۰۷ ۲۳:۳۶

  برای سلامت  روان

   چطور زمان خیره شدن به موبایل را کم کنیم

  ساعت 24-تلویزیون را خاموش کرده و آخرین نگاه را به گوشی‌‎تان انداخته ‌اید، به ناگاه متوجه می‌شوید که ساعت ۲ بعداز نیمه شب است و چند ساعتی بیشتر باقی نمانده تا با روشن کردن لپ تاپ، روز کاری‌تان را آغاز کنید.

 • دندان ۱۳۹۹-۰۳-۰۶ ۱۵:۳۵

  عادت‌های غذایی،خرابی  دندان‌ها و بیماری ها 

  ساعت 24-با پژوهش‌های اخیر که بیماری‌های لثه را به بیماری‌های قلبی و دیابت و حتی شاید آلزایمر مربوط می‌داند، خیلی از ما استفاده از نخ دندان را شروع کرده‌ایم. نگهداری و مراقبت از دندان‌ها و لثه چقدر اهمیت دارد و بهترین راه برای آن چیست؟

 • دستکش ۱۳۹۹-۰۳-۰۶ ۱۵:۲۶

  چرا سازمان بهداشت جهانی پوشیدن دستکش را توصیه نمی‌کند؟

  ساعت 24-کیانوش جهان‌پور، سخنگوی وزارت بهداشت ایران چند توصیه سازمان بهداشت جهانی درباره منع استفاده گسترده از دستکش یک‌بار مصرف را در توییتر بازنشر کرده است.اما چرا سازمان بهداشت جهانی پوشیدن دستکش را توصیه نمی‌کند؟

 • ترس ۱۳۹۹-۰۳-۰۳ ۱۴:۲۶

  چرا از بعضی چیزها می‌ترسیم؟ چرا جیغ می‌کشیم؟

  ساعت 24-چیزهای زیادی وجود دارد که ممکن است جیغ ما را درآوَرَد، اما چرا اینقدر می‌ترسیم و برای مهار این ترس‌ها باید چه کنیم؟پنج کارشناس ترس توضیح می‌دهند که ما چرا می‌ترسیم، انواع ترس کدام است و چطور با ترس‌ روبه‌رو شویم. چرا می‌ترسیم؟

 • کودک ۱۳۹۹-۰۳-۰۱ ۱۲:۵۱

  چه کنیم بچه‌ها اینقدر'هله‌هوله' نخورند

  ساعت 24-با این ‌همه خوراکی‌هایی که دم دست بچه‌ها قرار دارد، چطور نوجوانان و بچه‌ها و والدین می‌توانند کاری کنند که غذاهای ناسالم یا "هله‌هوله‌"ها اینقدر جذاب نباشد؟

 • نرم افزار ۱۳۹۹-۰۲-۳۱ ۱۱:۴۴

  شرکت‌ها می‌توانند در فیس‌بوک مغازه باز کنند

  ساعت 24-شرکت‌ها به زودی می‌توانند محصولاتشان را در فروشگاه‌های مجازی‌شان در شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و اینستاگرام بفروشند.این ایده به دلیل گسترش ویروس کرونا در جهان شروع شده و قرار است که گسترش بیابد.

 • بیماری ۱۳۹۹-۰۲-۳۱ ۱۱:۴۰

  چرا با کرونا نامش سر زبان‌ها افتاده؟ 

  بیماری کاوازاکی کودکان چیست

  ساعت 24-یک بیماری نادر کودکان که بسیاری از پزشکانی که در زمینه بیماری‌های کودکان کار نمی‌کنند شاید تا پایان دوران کار حرفه‌ایشان حتی یک مورد آن را نبینند، ناگهان در دوران کرونا محل توجه عموم قرار گرفت. اما کاوازاکی چه بیماری‌ای است و چرا نامش این روزها مطرح شده است.

 • بیش فعالی ۱۳۹۹-۰۲-۳۱ ۱۱:۳۴

  ای دی اچ دی؛ کم‌توجهی-بیش‌فعالی چیست؟

  ساعت 24-کم‌توجهی-بیش‌فعالی یک اختلال رفتاری است که سه جزء اصلی دارد: کمبود تمرکز و توجه، فعالیت و تحرک بیش از حد و رفتارهای تکانه‌ای.در برخی موارد کم‌توجهی و بیش‌فعالی هر دو همزمان و بارزند اما در برخی کم‌توجهی یا بیش‌‍‌فعالی به تنهایی دیده می‌شود یا بارز است.

 • فشار خون ۱۳۹۹-۰۲-۱۸ ۱۲:۱۵

  دویچه وله وخبرهای تازه درباره زندگی و کرونا 

  اخبار کرونا و سلامت بدن و مغزدر تهدید کرونا 

  ساعت 24- این روزها میلیاردها انسان ساکن کره زمین روز و شب خود را برابیم و امید از پیامد ویروس کرونا بر سلامت و معیشت خود سپری میکنند و دلشان می خواهد بدانند این ویروس چه زمانی مهار می شود. دویچه وله از میان خبرهای گوناگون درباره زندگی و کرونا سه خبر را انتخاب کرده است که در زیر می خوانید :

 • تغییر آدمی ۱۳۹۹-۰۲-۱۶ ۱۰:۵۸

  شخصیت انسان با بالا رفتن سن عوض می‌شود

  ساعت 24-بیشتر ما دوست داریم فکر کنیم شخصیت ما در طول زندگی نسبتا ثابت است. اما پژوهش‌ها نشان می‌دهد که اینگونه نیست. خصوصیات ما همیشه تغییر می‌کند و تا وقتی که به دهه ۷۰ و ۸۰ زندگی برسیم دگرگونی‌های قابل توجهی را از سر گذرانده‌ایم.

s