همه‌ی خبرهای امروز
 • امروز ۱۲:۴۳

  زمان واریز یارانه معیشتی اعلام شد

  ساعت24-پانزدهمین مرحله یارانه حمایت معیشتی ساعت ۲۴ امروز پنج شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ به حساب سرپرستان خانواده‌های مشمول واریز می‌شود.

 • امروز ۰۷:۳۲

  تحلیلی بر ماهیت دشمنی روسیه با آمریکا

  ساعت 24-پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، روسیه به‌عنوان میراث‌دار آن، با شماری از کشورها در منطقه و جهان به‌ویژه در قلمرو محبوبش یعنی منطقه اوراسیا، پیمان‌ها و ائتلاف‌های جدیدی برقرار کرد؛ اما اکنون روسیه از فضاهای به‌وجودآمده بر اثر این پیمان‌ها، چندان راضی به نظر نمی‌رسد و مانند کسی می‌نماید که دور خودش می‌چرخد و موفق به کسب هیچ دستاوردی نشده است.

 • امروز ۰۷:۲۷

  پاسخ مؤسسه حراج هنر تهران

  ارقام حراج‌ها نمی‌تواند توهم پول‌شویی را تداعی کند

  ساعت 24-احتراما؛ در مطلب مندرج در آن روزنامه در مورخ هفتم بهمن‌ماه 1399 با تیتر: «مقصد پنهان پول‌شویان» و «هیچ دستگاه و مرکزی مسئول بررسی پول‌شویی در حراج‌های بزرگ تهران نیست» و طرح ابهامات درخصوص حراج تهران، باعث شده شائبه‌های پول‌شویی القا شود. ضمن اظهار تأسف از این قضاوت مبتنی بر بدبینی و سوءظن که از راه دور و بدون مطالعه دقیق مراتب و گفت‌وگو با دست‌اندرکاران حراج و شنیدن توضیحات آنها صورت گرفته، پاسخ مؤسسه حراج هنر تهران در ادامه آورده می‌شود:

 • امروز ۰۷:۲۲

  واعظی: صداوسیما افراد تابلو و مخالف دولت را دعوت می‌کند

  علی‌عسگری پشت در بسته پاستور

  ساعت 24-قابل حدس بود که بعد از جنجال پیش‌آمده در برنامه تلویزیونی «زاویه»، رئیس صداوسیما این هفته به جلسات هیئت دولت دعوت نشود. کابینه روحانی روزهای یکشنبه و چهارشنبه جلسه دارد.

 • امروز ۰۴:۵۶

  آمریکا : گام نخست را ایران بردارد

  ساعت 24 - آنتونی بلینکن در اولین کنفرانس خبری خود به عنوان وزیر خارجه آمریکا گفته است که ایالات متحده زمانی به توافق هسته ای ایران، برجام، بازخواهد گشت که تهران به تعهداتش در قبال توافق سال ۲۰۱۵ عمل کند.او گفت: "آقای بایدن خیلی روشن گفته که اگر ایران به طور کامل تعهداتش براساس برجام را اجرا کند، ایالات متحده هم همین کار را خواهد کرد."

 • مهرداد میناوند امروز ۰۰:۱۶

  فوری: درگذشت مهرداد میناوند / فوت میناوند تایید شد

  ساعت 24-درگذشت مهرداد میناوند تایید شد. پیشکسوت فوتبال ایران که مدتی بود به علت کرونا در بیمارستان بستری بود، دار فانی را وادع گفت.

 • دیروز ۱۹:۴۳

  صندوق بین‌المللی پول از پایان رکود اقتصادی ایران خبر

  ساعت 24 - صندوق بین‌المللی پول با برآورد رشد ۵.۵ درصدی اقتصاد جهان، پیش‌بینی کرد که هند تنها کشوری خواهد بود که در سال ۲۰۲۱ رشد دو رقمی افتصادی را تجربه می‌کند.

 • دیروز ۱۷:۱۵

  سه بازدارنده در مسیر برنامه هفتم توسعه

  در حالی که هیچ ارزیابی دقیقی از کارنامه برنامه ششم توسعه از سوی نهاد مستقل وحتی سازمان برنامه و بودجه انجام نشده است ، اصرار براین است برنامه هفتم توسعه طراحی شود. نوشته حاضر بخش خلاصه شده ای از عوامل بازدارنده بری برنامه هفتم است که از سوی مرکزپژوهش های بازرگانی اتاق بازرگانی ایران تهیه شده است.

 • دیروز ۱۷:۱۱

  موازنه ای که باید مد نظر باشد

  مفهوم انتخاب در سیاست خارجی

  ساعت 24-هر انتخابی حاصل اندیشیدن بین هزینه ها و فایده هایی است که یک فرد از یک اقدام مشخص در ذهن دارد. در درجه اول باید بررسی شود که این هزینه ها و فایده ها به طور جامع و فراگیر دیده شده اند تا همه موارد شمرده شود و در درجه دوم تاثیرات آن خواه مثبت یا منفی با تکیه بر عقل سلیم و تجربه خود و دیگران ارزیابی شود و در فضایی آکنده از شناخت‌ رفتار فرد تعیین شود.

 • دیروز ۱۲:۴۰

  واعظی: علائم گشایش در حصر موسوی و کروبی مشاهده می شود /نمی دانم رئیس سازمان صداوسیما به دولت دعوت شد یا نه اما.../قصد جنگ نداریم

  ساعت24- رییس دفتر رییس‌جمهوری در واکنش به ادعای مقامات اسرائیل درصورت بازگشت آمریکا به برجام گفت: فکر می‌کنم دولت جدید آمریکا مثل سایر کشورها، استقلال خود را دارد و این کارهای رژیم صهیونیستی صرفاً جنگ روانی است.

 • دیروز ۱۱:۰۰

  عیدی کارکنان چقدر است؟

  ساعت24-برآوردهای اولیه دولت برای عیدی امسال کارکنان یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده ولی ممکن است در جریان بررسی در هیات دولت این رقم دستخوش تغییراتی شود.

 • دیروز ۱۰:۵۸

  واکنش روحانی به احضار وزیر ارتباطات به دادگاه؛ باید من را احضار کنید

  ساعت24-روحانی با اشاره به بازجویی از وزیر ارتباطات گفت: کسی را به خاطر پهنای باند نمی توانند محاکمه کنند.

 • دیروز ۱۰:۴۶

  آقای میرسلیم! اصلا می دانید اینستاگرام چیست؟ /اگر اینستاگرام خفت است حضور شما در اینجا چه معنایی دارد؟

  ساعت24-مصطفی میرسلیم، نماینده تهران در مجلس، در واکنش به سخنان سخنگوی دولت در مورد عدم فیلتر اینستاگرام، در حساب توییتری خود نوشت: «‌این چه خفتی است که سخنگوی دولت مدعی شده اینستاگرام یک میلیون شغل در کشور آفریده است؟ عدم خودباوری تا چه حد؟!»

 • دیروز ۰۸:۵۲

  این مدرسه غیرانتفاعی که شهریه کلاس اولش 10میلیون است مال کیست،آقای قالیباف؟

  ساعت 24- این سخن سردار محمدباقر قالیباف که گفت" ما به دنبال افزایش مشارکت مردم در تربیت فرزندان خودشان هستیم ولی حاضر نیستیم آموزش و پرورش را برای منفعت‌های کوچک اقتصادی قشر خاصی واگذار کنیم" با سؤال کاربران در فضای مجازی مواجه شد

 • دیروز ۰۸:۵۰

  جبهه پایداری می خواهد چه بلایی بر سر بودجه1400 بیاورد؟

  ساعت 24-اگر نمایندگان مجلس بر تغییرات خود در بودجه اصرار کنند و دولت قصد عقب‌نشینی نداشته باشد، سرنوشت مهم‌ترین سند مالی سال آینده مملکت با مشکلات جدی مواجه خواهد شد. این شاید دقیقا همان نکته‌ای باشد که جبهه پایداری با عده و عده قابل‌توجه خود در پارلمان، دنبال آن است.

 • دیروز ۰۸:۴۴

  جریان اصلاحات برای انتخابات1400 با چه مشکلاتی روبروست؟

  ساعت 24-همزمان با نزدیک شدن به انتخابات ریاست‌جمهوری و در حالی که با تکمیل روند تاسیس سازوکار و نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان، این جریان سیاسی خود را برای ورود پرقدرت به کارزار انتخابات 1400 مهیا می‌کند، هر از گاهی نام برخی چهره‌ها به عنوان کاندیداهای مطلوب جریان اصلاحات مطرح می‌شود و این تصور را ایجاد می‌کند که احیانا نوعی رقابت درونی و دودستگی در این جریان سیاسی وجود دارد.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۱۲:۱۲

  محکومیت مهدی جهانگیری به جرم قاچاق حرفه‌ای

  ساعت24-مهدی جهانگیری برادر معاون اول رئیس جمهور به جرم قاچاق حرفه ای ارز به محکومیت سنگین محکوم شده است.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۹:۲۵

  برنامه خاموشی های تهران اعلام شد

  ساعت24-شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد برخی از مشترکان برق پایتخت در تاریخ سه شنبه؛ ۷ بهمن ماه با خاموشی های احتمالی و پراکنده برق، مواجهه خواهند شد.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۹:۰۶

  کیهان عصبانی شد؛ باز هم از ظریف

  ساعت24-یکی از نقاط ضعف جدی ظریف در قریب به ۸ سال اخیر این بود که وزارت «امور خارجه» را به وزارت «امور برجام» تقلیل داد. اقدامی که خسارت‌های فراوانی در پی داشت.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۹:۰۳

  روزنامه جمهوری اسلامی:کاندیداتوری سیدحسن خمینی به صلاح نیست

  ساعت24-خبرهای پراکنده و غیررسمی هفته‌های اخیر درباره تمایل حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی به نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری 1400 این روزها جدی شده و او تلاش می‌کند نظر اصلاح‌طلبان را در این زمینه جلب نماید.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۹:۰۳

  عنابستانی، نماینده ای که به سرباز سیلی زده بود عذرخواهی کرد /گردنمان از مو باریک‌تر است /از عابد اکبری تشکر می کنم

  ساعت24-نماینده مردم سبزوار در مجلس ضمن تشکر از "عابد اکبری"، مأمور راهور پلیس، از مردم ایران عذرخواهی کرد و گفت: باید بیشتر به خودم مسلط می‌بودم.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۹:۰۱

  دبیرکل سازمان ملل: دنیا در مخاطره رقابت آمریکا و چین

  ساعت 24- دبیرکل سازمان ملل متحد در سخنانی خطاب به رهبران جهان در مورد دو تهدید چالش‌برانگیز قرن شامل همه‌گیری کووید ۱۹ و تغییرات اقلیمی هشدار داد و آمریکا و چین را به عنوان بزرگ‌ترین قدرت‌های اقتصادی عامل دو قطبی‌شدن دنیا دانست.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۹:۰۰

  استقلال نیمه مربیان را می‌بازد وپرسپولیس نشانی از قهرمانی ندارد

  ساعت 24 - هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران، هفته شکست دو قطب پایتخت بود. استقلال باز هم نیمه مربیان را باخت، پرسپولیس هم برای نخستین بار در رقابت‌های این فصل شکست خورد و هم طلسم ناکامی در پیروزی خارج از خانه را حفظ کرد.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۸:۵۷

  چرا نماینده سیلی زن، به جای اینکه فدایی نظام باشد،از نظام برای خودش سپر می سازد؟

  ساعت24-نماینده مجلسی که متهم به سیلی زدن به یک سرباز است، توضیحاتی را از واقعه ارایه داد که ابعاد جدیدی از این ماجرای به ظاهر عادی را پیش روی عموم باز کرد.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۸:۵۶

  روزنامه جمهوری اسلامی:صداوسیما و منبرها و مساجد، بدنبال روی کارآوردن مجدد جریان انحرافی اند

  ساعت24-در حالی که کمتر از 6 ماه به انتخابات ریاست جمهوری مانده، تکاپوی گروه‌ها، جناح‌ها و جریان‌های سیاسی مختلف هر روز برای تصاحب کرسی ریاست جمهوری بیشتر می‌شود. این، حق آحاد مردم و گروه‌های سیاسی است که با توسل به ابزارهای قانونی برای رسیدن به قدرت مشروع بکوشند و از جایگاهی که به دست می‌آورند برای خدمت به کشور و مردم و پیشبرد اهداف انقلاب و نظام جمهوری اسلامی استفاده نمایند.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۷ ۰۸:۵۶

  سایت اصولگرا هم اعتراض کرد:تصمیمات مجلس برای بودجه1400، کالاهای اساسی و دارو را به شدت گران می کند

  ساعت24-سایت رجانیوز نزدیک به جبهه پایداری نوشت:با حذف 8 میلیارد دلار ارز 4200 از بودجه و افزایش نرخ ارز کالاهای اساسی به 17500 تومان در سال آینده، قطعاً در بخش کالاهای اساسی شاهد تورم خواهیم بود که این تورم علاوه بر اینکه بر اقشار ضعیف جامعه، بیشترین تأثیر را خواهد داشت، موجب رشد تورم در کل اقتصاد نیز خواهد شد.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۷:۵۷

  موقعیتی که باید دریابیم

  صلح قره باغ و فرصت دیپلماسی اقتصادی ایران

  ساعت 24-در این صلح روسیه و ترکیه بیش از هر کشور دیگر حضور داشته اند که نه تنها برای آرامش در این منطقه بلکه برای برخی منافع استراتژیک آینده در منطقه نقش آفرینی می کنند. اما پس از آنکه این دو کشور به صلح دست یافته اند بی تردید قدم به قدم جای پای خود را در این منطقه محکم خواهند کرد و چه بسا بخواهند از تاثیرگذاری کشورهای قدرتمند منطقه مانند ایران کاسته و استراتژی های خود را پیش ببرند که یکی از مهمترین اهداف آنها نیز در بُعد اقتصادی و نفوذ به قفقاز است.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۷:۰۶

  سیدمحمد خاتمی: کاندیدای انتخابات 1400 نمی‌شوم

  ساعت24-خواهرزاده سید محمد خاتمی در صفحه اینستاگرام خود از موضع رئیس دولت اصلاحات پیرامون انتخابات خبر داد.

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۱:۳۱

  اعلام اسامی 46 تصمیم‌ساز اصلاحات برای انتخابات 1400

  ساعت 24-فرج کمیجانی: 31 نفر از احزاب و تشکل ها و 15 نفر به صورت حقیقی در این نهاد تصمیم می‌گیرند. ارادۀ همه بر مشارکت فعال در صورت وجود کاندیدای اختصاصی است

 • ۱۳۹۹-۱۱-۰۶ ۱۰:۰۰

  عنابستانی: سرباز گفت هر خری هستی برای خودت هستی/ با باتوم به شکم من کوبید/ شیشه عقب ماشین روی سرم خرد شد/باید از حیثیت من دفاع شود/ اصلا سیلی در کار نبود!

  ساعت24-علی اصغر عنابستانی، نماینده مردم سبزوار در مجلس که در پی ممانعت سرباز راهوری برای عبور از خط ویژه به او سیلی زده بود؛ بیانیه‌ای درباره آنچه رخ داده است؛ منتشر کرد.