پنجشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۸

درحاشیه نمایش یك سایت اینترنتی

هدف از درج «مفسدین فكری» چیست؟

ارمان

ساعت ۲۴- علیرضا فرقانی مدیرمسوول و صاحب امتیاز سایت آرمان پرس به آدرس armanpress.ir در وبلاگ خود به نام «تك‌نوشته‌های تك» خود را چنین معرفی كرده است. «علیرضا فرقانی متولد ۱۳۶۲، كارشناس ارشد مطالعات منطقه خاورمیانه می‌باشد. از سال ۱۳۸۳ به تحریر مقالات در حوزه‌های تولید، تبیین و تحلیل پرداخته است.»

سایت آرمان پرس یكی از سایت‌های ضد اصلاح‌طلبان است كه تلاش می‌كند در سیاست، در اقتصاد و در امور فرهنگی دولت فعلی را نقد كند. در گوشه سمت راست صفحه اول خود عنوا «مفسدین فكری» در كنار عكس حسن روحانی رییس‌جمهور و اكبر هاشمی رفسنجانی قرار داده است.

این عكس چنین می‌نمایاند كه این دو سیاستمدار ارشد ایرانی كه اولی رای مردم را دارد و دومی حكم رهبر معظم انقلاب را برای ریاست مجمع تشخیص مصلحت، بخشی از «مفسدین فكری» هستند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s