شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۸

منچسترسیتی از جام قهرماني دور شد

دیدار تیم‌های فوتبال منچسترسیتی و ساندرلند

ساعت 24- هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر انگلیس با برگزاری یک دیدار آغاز شد که در آن منچسترسیتی برابر نوریچ به تساوی بدون گل رسید تا شانسش برای کسب عنوان قهرمانی به حداقل برسد.

منچسترسیتی با توقف برابر نوریچ ممکن است سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برای فصل بعد را از دست بدهد.

سیتی که یکی از مدعیان قهرمانی بود می‌توانست با برتری در این دیدار یک پله در جدول صعود کند و به رده سوم برسد ولی 90 دقیقه تلاش شاگردان پیگیرینی برای نوریچ نتیجه‌ای در بر نداشت و این دیدار کسل کننده که تنها یک شوت در چارچوب آن هم برای منچسترسیتی داشت، با تساوی بدون گل به پایان برسد تا دو تیم امتیازها را تقسیم کنند.

به این ترتیب منچسترسیتی در رده چهارم جدول لیگ برتر انگلیس قرار گرفت تا شانسش برای رسیدن به عنوان قهرمانی به حداقل رسید.

در صورتی که وستهام این هفته در لیگ برتر پیروز شود سیتی به رده پنجم سقوط می‌کند و اکنون موقعیت کسب سهمیه لیگ قهرمانان نیز برای این تیم به خطر افتاده است.

در دیگر دیدارهای مهم امروز آرسنال باید در خانه به مصاف وست برومویچ برود و ساوثهمپتون در خانه استوک سیتی دیدار خواهد کرد.

 

ايسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s