پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۳

تصویب متن طرح پیشنهادی منع فروش هواپیما به ایران

020+++113

ساعت24-متن طرح پیشنهادی مجلس نمایندگان آمریکا برای منع فروش هواپیما به ایران به تصویب رسید.

به گزارش پایگاه اینترنتی مجلس نمایندگان آمریکا؛ طرح پیشنهادی مجلس نمایندگان آمریکا برای منع فروش هواپیما به ایران با 231 رای موافق در برابر 181 رای مخالف به تصویب رسید.

نمایندگان آمریکایی با ادامه بررسی طرح ممنوعیت فروش هواپیما به ایران و ممنوعیت اقدام وزارت خزانه داری آمریکا در صدور مجوز نقل و انتقالات مالی برای شرکت های آمریکایی جهت صادرات یا صادرات مجدد هواپیما به ایران موافقت کردند.

این طرح درصورت تصویب مانع از اقدام دولت باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا در تسهیل فروش هواپیماهای آمریکایی به ایران می شود.

مجلس نمایندگان آمریکا پیش از این نیز به اتفاق آراء به قانون تمدید تحریم های آمریکا علیه ایران به مدت 10 سال رأی داده بود.

ادامه بررسی این طرح با 201 رای موافق در برابر 181 رای مخالف به تصویب رسید.

باشگاه خبرنگاران

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s