شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۶

این مرد 5 سال در جنگل های آمازون گمشده بود+عکس

2

ساعت 24-" آنتون پیلپا" مرد کانادایی که 5 سال پیش به شکل اسرارآمیزی ناپدید شده بود در جنگل های آمازون برزیل پیدا شد .

ه گزارش ایران آنلاین به نقل از اسکای نیوز، " این مرد در ماه نوامبر سال 2012 میلادی ناپدید شده است و پیدا شدن وی باعث شوکه شدن اعضای خانواده اش شد .

به عقیده پلیس این مرد پس از خروج از خانه اش در کانادا سوار بر پشت یک کامیون با سفر 10  هزار مایل خود را به آمازون رسانده و زندگی جدیدی را برای خود آغاز کرده است .
اتسفان برادر آنتون به خبرگزاری سی بی سی گفت:" ما از پیدا کردن برادرم نامید شده بودیم . پس از یافتن او را به بیمارستان در تورنتو منتقل کردیم تا تحت نظر پزشکان قرار بگیرد.همه اعضای خانواده از زنده بودن وی شگفت زده شدیم .هزینه های بازگشت برادرم به خانه حدود 13 هزار دلار شد .برادرم یک فعال مبارز با فقر بوده و توسط نیروهای پلیس برزیل شناسایی و به بیمارستان " پورتو ولهو" منتقل شده اما از بیمارستان به جنگل آمازون فرار کرده است .این امکان وجود داشت که برادرم در جنگل توسط حیوانات وحشی چون مار، تمساح و حتی پلنگ خورده شود اما خوشبختانه او سالم مانده و ما توانستیم ترتیب بازگشت وی را به خانه بدهیم ."

کشف مرد کانادایی که 5 سال پیش گم شده بود در جنگل های آمازون برزیل
کشف مرد کانادایی که 5 سال پیش گم شده بود در جنگل های آمازون برزیل
کشف مرد کانادایی که 5 سال پیش گم شده بود در جنگل های آمازون برزیل


وی افزود:" جزئیات سفر وی به درستی روشن نیست اما او در برزیل به اتهام ضرب و شتم و حمل سلاح توسط نیروهای پلیس بازداشت شده و به بیمارستان منتقل شده اما از بیمارستان ینز به جنگل فرار کرده است . هنگامیکه در سال 2012 میلادی برادرم ناپدید شد از مشکلات روحی – روانی رنج می برد و تحت درمان اسکیزوفرنی قرار داشت ."

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s