شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۱

زمان آغاز ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری

ستاد انتخابات کشور

ساعت 24- ستاد انتخابات کشور عصر امروز با حضور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور افتتاح شد.

در این مراسم همه اعضای ستاد انتخابات کشور حضور داشتند.


به گزارش تسنیم، انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ 29 اردیبهشت‌ماه 96 برگزار خواهد شد.

طبق جدول زمان‌بندی انتخابات، ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری از 22 تا 26 فروردین سال آینده به مدت 5 روز انجام می‌شود.

ثبت‌نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز از 30 اسفند امسال آغاز و تا 6 فروردین سال آینده به مدت یک هفته ادامه دارد.

مهلت تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری از 8 اردیبهشت آغاز و تا 27 اردیبهشت 96 ادامه دارد؛ همچنین مهلت تبلیغات انتخابات شوراها نیز یک هفته از 21 تا 27 اردیبهشت 96 است.

انتخابات میان‌دوره‌ای دهمین دوره مجلس نیز در چهار حوزه انتخابیه شامل اهر و هریس در آذربایجان شرقی، بندرلنگه، پارسیان و بستک در هرمزگان، مراغه و عجب‌شیر در استان آذربایجان‌شرقی و اصفهان برگزار خواهد شد و نام‌نویسی برای این انتخابات نیز امروز به پایان می‌رسد و مهلت تبلیغات این انتخابات به مدت یک هفته از 21 تا 27 اردیبهشت آینده است.

تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s