شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۵

شهرداری باید انتخاب شود که بتواند عقب‌ماندگی‌های برنامه پنج‌ساله را جبران کند

-*/7+6489+145+

ساعت24-عضو شورای شهر تهران گفت: در شورای پنجم فردی باید به عنوان شهردار انتخاب شود که بتواند عقب‌ماندگی‌های برنامه پنج ساله شهرداری تهران را جبران کند.

محسن سرخو پس از ثبت‌نام در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره عملکرد شورای چهارم و اولویت‌های شورای پنجم، گفت: باتوجه به اینکه هم اکنون زمان نام نویسی برای شورای پنجم است، قطعا هر کسی که وارد شورا شود، فارغ از سلایق مختلفی که دارند، احتمالا برنامه پنج ساله شهرداری را مرور خواهند کرد و درصورتی که ایرادی در آن نبینند، شهرداری را انتخاب خواهندکرد که بتواند این عقب ماندگی‌ها در برنامه را جبران کند.

رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر ادامه داد: بعضی برنامه‌ها که در شورای چهارم به تصویب رسید، در شورای پنجم نیز ادامه خواهد یافت که از جمله کمک به توسعه حمل و نقل عمومی به ویژه مترو، تلاش در جهت کاهش آلاینده ها، کمک به اینکه شهر تهران به شهر دوستدار کودک تبدیل شود، قابل اشاره است.

او گفت: باتوجه با اینکه هرم سنی شهروندان به سمت کهنسالی می رود، باید به سمتی برویم که شهر و به ویژه معابر شهری مناسب حال آنها باشد.

ایلنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s