جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۸

واکنش ایران به انفجار تروریستی پاکستان

بهرام+قاسمی.jpg

ساعت 24- سخنگوی وزارت امور خارجه عملیات انتحاری و تروریستی امروز در پاکستان را محکوم کرد.

بهرام قاسمی سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان انفجار انتحاری امروز در پاراچنار پاکستان که دهها کشته و مجروح در میان نمازگزاران بر جای گذاشت را محکوم و با دولت، ملت و خانواده قربانیان این جنایت تروریستی ابراز همدردی کرد.


سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهار داشت: تا هنگامی که عده ای زبان زور، کشتار و قتل عام را به جای منطق و گفتگو دستمایه رسیدن به اهداف شوم خود قرار می دهند و معدود کشورهایی در منطقه منافع خود را در گسترش ناامنی، تروریسم و افراطی گری می بینند، امیدی به ریشه کن ساختن این غده سرطانی نمی رود. ولی بی شک خطا کاران و مروّجین خشونت و ترور تاوان و بهای سنگین هر جنایت خود را خواهند پرداخت.

قاسمی تاکید کرد: علاج تروریسم در منطقه و جهان، جز " اراده ای آهنین برای قطع شریان های مادی و معنوی حامی تروریسم و افراطی گری" و "وارد شدن همه دولتها در یک سازوکار همکاری جمعی و صادقانه" نیست.
خبرآنلاین
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s