کد خبر 255594
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵

ستاره پرسپولیسی : کادر فنی مقصر باخت به استقلال است

طقاسم دهنوی با وجود آنکه محرومیتش به پایان رسیده بود در دیدار مقابل استقلال به میدان فرستاده نشد. با او درباره اتفاقات بازی با استقلال، عدم حضورش در این بازی و مسائل مختلف دیگر گفت و گو کردیم.

صحبت های بازیکن باتجربه صبا را در زیر می خوانید:

علت عدم حضورش در دیدار با استقلال
قاسم دهنوی : احتمالا به اعتقاد کادرفنی بازیکنی که دو، سه هفته ای به دلیل محرومیت حضور نداشته از لحاظ آمادگی بدنی شرایط مناسبی را برای بازی ندارد و من در این بازی حضور نداشتم.

کادرفنی مقصر باخت به استقلال است
کادرفنی صبا با پیروزی ۳ گله مقابل تراکتور اینطور تصور کرد که استقلال را نیز شکست خواهد داد. معتقدم این تنها بازی ای بود که ما با تفکرات کادرفنی باختیم و مقصر اصلی شکست در رویارویی با استقلال را آنها می دانم. آنها نباید گول پیروزی در بازی تراکتور را می خوردند.

راهکار تکراری و بی تاثیر؛ انگیزه بازیکن تیم سابق
قاسم دهنوی : نمی خواهم کسی را زیر سوال ببرم اما به این ترفند که بازیکنی در رویارویی با تیم سابق به نسبت سایر بازیکنان انگیزه دارد قابل قبول نیست. شاید اگر این فکر را کنار می گذاشتند و از بازیکنان دیگر استفاده می بردند نتیجه طور دیگری رقم می خورد. گاهی انگیزه بیشتر باعث اشباع شدن بازیکن می شود و آنطور که باید و شاید عملکرد نداشته باشد.

حنیف و رضا با وجود حضور در استقلال سنگ تمام گذاشتند
حنیف و رضا در این بازی سنگ تمام گذاشتند اگرچه شاید تاثیر نام استقلال و همین انگیزه رو در رویی با تیم سابق روی آنها تاثیرگذار بوده و آرامش را از آنها سلب کرده و آنها با استرس و فشار به بازی آمده بودند.

بهترین فرصت شکست استقلال را از دست دادیم
باید از خستگی استقلال در دیدارهای آسیایی اش بهترین بهره را می بردیم تا بتوانیم پیروز میدان شویم یا حداقل یک امتیاز از آنها بگیریم، ما می توانستیم خیلی بهتر از این ها باشیم اما بهره ای که باید را از این مسابقات نبردیم.

خداحافظی عنایتی روی بازی تاثیرگذار شد
صحبت خداحافظی عنایتی می تواند یکی دیگر اتفاقات تاثیرگذار باخت صبا باشد. البته رضا عنایتی در دوران بازیگری اش از بازیکنان موفق و نامی فوتبال ایران بوده، فکر می کنم او هنوز فرصت بازی داشت برایش در تمام عرصه هایی که قرار دارد آرزوی موفقیت و سعادتمندی می کنم.

http://healthcareclub.ir/

کد خبر 255594

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.