پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۵

آذر منصوری: عوامفریبی ها مردم را فریب نخواهد داد

آذرمنصوری.jpg

ساعت 24-یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: مردم فریب شعارهای توخالی، کوتاه مدت و عوام فریبانه را نخواهند خورد.

آذر منصوری در آیین گشایش ستاد انتخاباتی حسن روحانی، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان چرداول اظهار کرد:نسخه چنین شعارهایی هشت سال در کشور پیچیده و اجرا شد که کشور را به سمت بحران و ویرانی برد.

معاون دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: اگر می خواهیم عقلانیت ادامه یافته و بر مشکلات متعدد غلبه کنیم باید مسیر تعقل و عقلانیت را ادامه دهیم و بر این اساس اصلاح طلبان بر حمایت، همراهی و امتداد دولت روحانی تاکید دارند.


وی افزود: بعد از انتخابات 92 و آغاز کار دولت روحانی، پس از آواربرداری مشخص شد که در طول آن هشت سال چه بر سر کشور آمده و با چه وضعیتی مواجه شده ایم.


وی گفت: روحانی در مقطعی کارش را آغاز کرد که همه می دانیم سایه شوم جنگ بر سر ایران بود و اگر روند گذشته ادامه پیدا می کرد مشخص نبود چه سرنوشتی در انتظار کشور بود.


این فعال سیاسی تاکید کرد: تمام شاخص هایی که ما را به توسعه می رساند در پایین ترین حد خودش بود و کشور در یک مسیر ضد توسعه فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و اقتصادی قرار داشت.


منصوری با اشاره به شرایط کنونی کشور اضافه کرد: با حاکم شدن عقلانیت و تدبیر، از کشور از تندروی های مخرب نجات یافته، پرونده ایران از شورای امنیت خارج شده و به رغم کاهش درآمد نفتی، اوضاع اقتصادی سامان گرفته و آرامش بر فضای کشور حکم فرما شده است.


در این مراسم که با حضور چهره های سیاسی و فرهنگی برگزار شد ستاد انتخاباتی حسن روحانی در شهر سرابله، مرکز شهرستان چرداول راه اندازی شد.

ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s