شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۷

لاریجانی میهمان آذربایجانی‌ها می‌شود

لاریجانی

ساعت 24- نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس فردا به آذربایجان غربی سفر کرده و از وضعیت دریاچه ارومیه بازدید می‌کند.

روح الله حضرت پور با اشاره به جزئیات سفر لاریجانی به ارومیه اظهار داشت: سفر دو روزه آقای علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به آذربایجان غربی فردا آغاز می‌شود.


وی گفت: رئیس مجلس فردا از آخرین وضعیت دریاچه ارومیه بازدید می‌کند تا در جریان بحران عمیق آن قرار گرفته و متعاقب آن از طریق مجلس برای تصمیمات کاربردی‌تر برای تسریع در حل این مسئله اتخاذ شود.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: فردا با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی ۴۰ کیلومتر از آزادراه ارومیه به تبریز افتتاح و مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: علی لاریجانی در این سفر ۲ روزه که در ۲۶ و ۲۷ شهریورماه ضمن بازدید از برخی شهرستان‌های مرزی آذربایجان غربی، در جریان روند اجرایی برخی پروژه‌های عمرانی و مشکلات استان نیز قرار می‌گیرد و با فعالان اقتصادی نیز دیدار خواهد کرد.
باشگاه خبرنگاران
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s