دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۱

فراخوان ویژه برای مادری که بیماری MS دارد

ام اس

در فراخوان موسسه خیریه مهرمبین آمده است:این مادر میانسال روستایی دو فرزند پسر خردسال دارد و از پنج سال پیش به بیماری ام اس دچار شده است اما از سه ماه پیش زمین گیر شده است و توان حرکت ندارد .

در فراخوان موسسه خیریه مهرمبین آمده است:این مادر میانسال روستایی دو فرزند پسر خردسال دارد و از پنج سال پیش به بیماری ام اس دچار شده است اما از سه ماه پیش زمین گیر شده است و توان حرکت ندارد . همسایه ها با مهربانی کارهای روزمره وی را انجام می دهند و گاهی هزینه های درمان را نیز تهیه می کنند.اینک یکی از آن همسایگان به موسسه ما مراجعه کرده است و مدارک وی را آورده و مددکار ما را نیز به روستای محل زندگی شان جهت تکمیل تحقیقات برد. مددکار از وضعیت وخیم مالی و جسمی این خانم خبر داد.


هزینه هر ماه وی با احتساب کرایه 700 هزار تومان می شود . خیریه مهرمبین در نظر دارد فعلا به مدت یکسال این رقم را بپردازد و پس از آن نیز با حمایت شما این کار را انجام دهد.از اینکه ما را در کار خیر حمایت می کنید سپاسگذاریم.پ.ن :در موسسه دهها بیمار سرطانی و صعب العلاج و همچنین یتیمان و بانوان بی سرپرست در نوبت کمک و خدمت رسانی هستند. چنانچه کمک های شما خیرین از مبلغ بالا بگذرد صرف این عزیزان می گردد و دیگر برای آنها فراخوان داده نمی شود.ضمنا هر خیری که مایل باشد مدارک وفیش واریزی به بیماران را ارسال خواهیم کرد.

درگاه پرداخت موبایلی:

994659#*4*733*

شماره کارت بانک ملت به نام خیریه مهرمبین برآفتاب:

6104-3378-0666-3215

شماره حساب بانک ملت به نام خیریه مهرمبین برآفتاب:

5782224907

شماره شبا بانک ملت به نام خیریه مهرمبین برآفتاب:

IR320120000000005782224907

برچسب‌ها

نظرات

  • آ.ع ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۳
    0 0
    درود بر ساعت 24 بابت درج خبر خیریه ها. من خودم از طریق همین خیریه و سایت 24 و دیگر سایت ها مبلغ 12 میلیون برای جراحی عملم که یک عمل سخت بود بگیرم و الان در حال بهبودم. باور کنید به تمام ارگانهای دولتی رفتم ولی تنها جایی کمکم کرد که از قضا دولتی نبود همین جاست. امیدوارم هیچگاه ساعت 24 ها مریض نشید. خداوند را بابت حضور نیکوکارانی چون شماها سپاسگذارم.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.