پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶

لیبرمن: تمام زیرساخت‌های ایران در سوریه را هدف قرار دادیم/ با سیل به ایران پاسخ می‌دهیم

اویگدور لیبرمن

ساعت24-وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به تبادل موشکی نیمه شب بین سوریه و اسرائیل، مدعی شد تمام زیرساخت‌های ایرانی در سوریه را هدف قرار دادیم و اگر ایران با باران به ما حمله کند، با سیل جوابش را می‌دهیم.

«آویگدور لیبرمن» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) در اولین واکنش به تبادل آتش بامدادی بین سوریه و اسرائیل، ادعا کرد: «اگر ایران ما را با باران هدف قرار دهد، ما آنها را با سیل هدف می‌گیریم».

لیبرمن طی سخنرانی در همایش امنیتی سالانه هرتزلیا در تل‌آویو با تکرار ادعاهای بی‌اساس علیه تهران، گفت: «ایران تلاش می‌کند تروریسم خود را در هر جایی از دنیا صادر و مستقر کند...بر عکس ایران اما ما تمایلی به کشورگشایی و تصرف مناطق جدید نداریم».

به نوشته رسانه‌های رژیم صهیونیستی، وی درباره حملات موشکی بامداد پنجشنبه به اهدافی در سوریه و پاسخ متقابل ارتش این کشور، مدعی شد: «شب گذشته ایران تلاش کرد به سرزمین اسرائیل حمله کند اما شکست خورد. ما تمام اهداف ایرانی (که شناسایی کرده بودیم) در سوریه هدف قرار دادیم».

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با بیان اینکه هیچ شهروند یا ساختمانی در فلسطین اشغالی هدف قرار داده نشد، ادعا کرد: «تمام راکت‌های آنها یا در سوریه سقوط کرد یا با گنبد آهنین ساقط شد. ما تقریبا تمام زیرساخت‌های ایران در سوریه را نابود کردیم».

فارس

نظرات

  • علی ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۱:۵۱
    0 0
    الان باید گفت شتر در خواب بیند پنبه دانه...
  • محمود صفاریان ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۴
    0 0
    خیلی قشنگ و صادقانه بود آقای لیبرمنگ!!! کلی خندیدم!!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.