یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰

نماینده زن مجلس:صدای معلمان شنیده شود/ کدام عقل سلیم می‌گوید معلم را کتک بزن و بازداشت کن؟/ معلمی که خواستار بهبود وضعیت معیشتی و افزایش کیفیت آموزشی است

فاطمه سعیدی

ساعت24-از هر منتقدی، معترض ساختن و از هر معترضی، مخالف ساختن تنها به رونق اپوزیسیون می‌انجامد. کدام عقل سلیم می‌گوید معلم را کتک بزن و بازداشت کن؟ معلمی که خواستار بهبود وضعیت معیشتی و افزایش کیفیت آموزشی است.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تجمع مسالمت‌آمیز معلمان که در اعتراض به وضعیت معیشتی‌شان انجام شد با دخالت نابجا و بی‌توجهی به اصل ۲۷ قانون اساسی موجب به وجود آمدن خشونت و بازداشت جمعی از آنان شد.

فاطمه سعیدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری، گفت: اگر در حوادث دی ماه سال گذشته که گروه‌ها، اقشار مختلف و معترضان داخلی و خارجی در آن نقش داشتند تاکید بر شنیدن صدای ملت شد امروز هم از تریبون مجلس به عنوان یک معلم می‌خواهم صدای معلمان شنیده شود.

از هر منتقدی، معترض ساختن و از هر معترضی، مخالف ساختن تنها به رونق اپوزیسیون می‌انجامد. کدام عقل سلیم می‌گوید معلم را کتک بزن و بازداشت کن؟ معلمی که خواستار بهبود وضعیت معیشتی و افزایش کیفیت آموزشی است.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: متاسفانه مجلس تنها می‌تواند دولت را در این موضوع بازخواست کند اما سایر نهادها را باید چه کرد؟ هر بار که وزرای اطلاعات یا دادگستری را مورد سوال قرار دادیم گفتند موضوع در اختیار و در حوزه عمل ما نیست و تاکید کردند باید از افرادی که مسئولیت دارند سوال پرسیده شود.

ایسنا

نظرات

 • ناشناس ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۴:۳۷
  2 0
  باز هم مگر خانم ها از این مردان مجلس که بخاری ندارند...
 • رحیم ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۶
  1 0
  درود خدا بر شما نماینده عزیز بسیاری از نمایدهای مرد که ادعای مردانگی شان م آید حرفی نزدند قطعا اینگونه کارها تبعات بسیار وخیمی به دنبال خواهد داشت
 • علی شیخی ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۳
  1 0
  چرا پاداش بازنشستگی ۹۶ فرهنگیان را پرداخت نمی کنید...

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.