چهارشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۶

محاکمه شیطان پراید سوار با 11 شاکی در تهران

محاکمه

ساعت24 -مرد شیشه ای که پسربچه های 11تا 15ساله را فریب می داد و در کانال آبی در شرق تهران به تله شیطانی اش می انداخت در دادگاه کیفری تهران محاکمه می شود. این در حالی است که شاکی های پرونده برای وی حکم اعدام خواسته اند.

ایمان 26ساله از دی ماه سال 96 نقشه های شیطانی اش را عملی کرد. وی به گفته خودش هر بار پس از مصرف شیشه به سراغ طعمه ای جدید می رفت و پسربچه ای را به دام می انداخت.
وی نخستین قربانی را 27 دی ماه به دام انداخت و او را در کانال سرپوشیده آب در خیابان اردیبهشت شمالی در شرق تهران مورد آزار قرار داد.

نخستین شاکی به پلیس Police گفت: از مدرسه به خانه بر می گشتم که مردان جوان سوار بر پراید سفید با شیشه های دودی جلوی راهم را بست و از من کمک خواست. وی گفت مادر بزرگش تعدادی گلدان خریده که برای جا به جایی نیاز به کمک دارد.
پسر 13ساله ادامه داد: من که فریب مرد شیطان Evil صفت را خورده بودم سوار ماشین شدم. اما در بین راه راننده مرا تهدید به مرگ کرد. او می گفت چند روز قبل با برادر کوچکش دعوا کرده ام. هر چه گفتم اشتباه می کند قبول نکرد. او گفت برادرش با چوب به کمر من زده و احتمالا جای کبودی ها هنوز نمایان است. مرد جوان به زور مرا داخل کانالی آبی کشاند.

او می گفت می خواد جای کبودی روی کمرم را ببیند. مقاومت کردم اما مرا آزار داد و کانال را ترک کرد. او تهدیدم کرد در این باره به کسی حرفی نزنم. 
با این شکایت تلاش پلیس برای ردیابی متهم آغاز شد اما چند شکایت مشابه دیگر نیز به پلیس رسید. شواهد نشان می داد مرد پراید سوار به همین بهانه پسربچه ها را قربانی نیت شیطانی اش می کرد. او همچنین دو نفر را در پارک جنگلی لیویزان به دام انداخته بود. با ردیابی پلاک پراید سفید، متهم ردیابی و بازداشت شد و جرم Crime سیاهش را گردن گرفت. وی که یک سابقه کیفری نیز در پرونده اش دارد گفت: مصرف مواد مخدر Drugs موجب شد دست به این کار بزنم. چند نفر از قربانیان توانستند از دستم بگریزند.
در حالی که شمار شکایتهای مشابه به 11فقره رسیده بود تنها 6نفر از شاکی ها پیگیر پرونده شدند و برای متهم اشد مجازات خواستند. قرار است ایمان 24تیرماه در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کند.

منبع:رکنا

برچسب‌ها

نظرات

  • یه تنها ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۵:۳۲
    0 0
    خدایا خدایا خدایا خدایا چرا؟ آثار روحی و روانی تجاوز بسیار بسیار مخرب هستش و زندگی و آینده و دوح و دوان و احساسات و جسم قربانی رو نابود می کنه خدابا نجاتشون لده خدا جانم خیلب سخته خبلی مخربه

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.