شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷

سواحل خزر در استان گیلان برای شنا مناسب نیست

سواحل

ساعت24-ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان در اطلاعیه ای اعلام کرد که بر اساس پیش بینی هواشناسی استان، دریا تا اواسط هفته پیش رو برای شنا و فعالیت های دریانوردی نامناسب است.

 در اطلاعیه ستاد مدیریت بحران استانداری گیلان که نسخه ای از آن روز شنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آمده است: با توجه به پیش بینی هواشناسی استان، رگبار باران در بعضی نقاط بویژه ارتفاعات و دامنه های مرکزی و شرقی، وزش باد، کاهش دما بین سه تا هفت درجه، احتمال رعد و برق و تگرگ را تا اواسط هفته جاری شاهد هستیم.


در این اطلاعیه به گردشگران و شهروندان توصیه شده که در وضعیت جوی یادشده، از استقرار در حاشیه رودخانه ها، مسیل های آبی و شنا کردن بپرهیزند.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان نیز به خبرنگار ایرنا گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشاندهنده نفوذ تدریجی توده هوای بارش زا به منطقه و گذر جریانات ناپایدار است که بر این اساس به تناوب، تا اواسط هفته افزایش ابر، مه آلود بودن هوا، وزش باد (بعضی نقاط موقتی شدید)، رگبار باران و برای نواحی مستعد بارش تگرگ مورد انتظار است.

مازیار غلامی آسمان امروز گیلان را قسمتی ابری تا ابری، کاهش نسبی دما و وزش باد، رگبار باران و احتمال رعد و برق و تگرگ و برای فردا (یکشنبه) نیز آسمان استان را قسمتی ابری تا ابری، گاهی وزش باد، بعضی نقاط بارندگی و احتمال رعد و برق پیش بینی کرد.

ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.