یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰

این کودک 7 ساله ۸۰ میلیارد تومان در سال درآمد دارد + عکس

 يوتيوب

ساعت 24-کودک ۷ ساله‌ای که ویدئوهای تبلیغاتی‌اش در یوتیوب میلیون‌ها بیننده دارد درآمد هنگفتی را نصیب خانواده‌اش کرده است.

یک کودک 7 ساله که ویدئوهای تبلیغاتی‌اش در یوتیوب بازدیدکنندگان میلیونی دارد اکنون تبدیل به یک مولتی میلیاردر شده است. رایان به همراه خانواده‌اش سه سال پیش کانال یوتیوبی با نام "رایان تویز رویو" را راه انداخت که ویدئوهای تبلیغاتی در آن آپلود می‌شد. او در این ویدئوها به شکلی ساده به تبلیغ اسباب بازی‌های جدید و شیرینی و شکلات می پردازد.

رایان که حدود 10 میلیون فالور در یوتیوب دارد درآمد سالیانه 11 میلیون دلاری ( 8.4 میلیون یورو) را نصیب خانواده‌اش کرده است. ویدئوهای تبلیغاتی او در یوتیوب برای ماههای متوالی جزو پربیننده‌ترین ویدئوهای سرگرمی کودکان و انیمیشن بود که سرانجام در ماه ژوئن رتبه نخست خود را از دست داد. شرکت ABCKidTV که متعلق به نرسری ریمس و یک توسعه دهنده بازی های رایانه ای است با کسب 959 میلیون بیننده در ماه گذشته جایگاه کانال رایان را از آن خود کرد.  

تعداد بینندگان کانال رایان در ماه گذشته به حدود 710 میلیون رسیده بود. ایده راه‌اندازی کانال یوتیوب نخستین بار توسط مادر رایان مطرح شد. او که یک معلم شیمی بود از کار خود استعفا داد و کانال رایان را در یوتیوب راه انداخت و اکنون پسرش به عنوان یک مولتی میلیاردر 7 ساله شناخته می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.