دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴

آغاز ثبت نام ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه

تلفن همراه اینترنت موبایل

ساعت24 - نام‌نویسی برای ششمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه از امروز آغاز می‌شود و تا ۳۱مردادماه ادامه خواهد داشت. این مسابقه برنامه‌نویسی که از معتبرترین مسابقات برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور به شمار می‌رود، از ۱۵ تا ۱۷ شهریورماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

روزنامه ایران: نام‌نویسی برای ششمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه از امروز آغاز می‌شود و تا ۳۱مردادماه ادامه خواهد داشت.  این مسابقه برنامه‌نویسی که از معتبرترین مسابقات برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور به شمار می‌رود، از ۱۵ تا ۱۷ شهریورماه در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

آغاز ثبت نام ماراتن برنامه نویسی تلفن همراه

در این مسابقات تیم‌های ۲تا۴ نفره، ۴۸ ساعت فرصت دارند نسخه اولیه یک برنامه تلفن همراه در حوزه‌های مشخص شده توسط کمیته ارتباط با صنعت مسابقه را به تیم داوری تحویل دهند. در کل این مدت تیم‌ها در محل برگزاری رویداد قرنطینه هستند و تیم‌های داوری و مشاور به‌صورت کامل بر نحوه عملکرد تیم‌ها نظارت می‌کنند. در انتها تیم‌های برتر با نظر داورها به مرحله نهایی راه پیدا می‌کنند و فرصت دارند تا مجدداً برنامه خود را برای داوران ارائه دهند.

شناسایی تیم‌های برنامه‌نویسی برجسته کشور، شناسایی ایده‌های بکر و خلاقانه و ورود این تیم‌ها به بازار کار از اهداف اصلی این ماراتن ۴۸ساعته است. گفتنی است از سال ۹۲ تاکنون ۵ دوره این مسابقات در سطح کشور برگزار شده و تیم‌های برنامه‌نویسی متعددی را وارد بازار کار کرده است. ثبت‌نام در ششمین ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور رایگان است و علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://mpm.sharif.ir مراجعه کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.