شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰

حمله به مطهری: به‌جای پاسخ دادن به فرمانده سپاه، به نمایندگان بی‌خاصیت مجلس بپرداز/ تو مرفه بی‌دردی

مطهری

ساعت24-روزنامه اصولگرای سیاست روز خطاب به علی مطهری نوشت: ای‌کاش در موقعیتی که هستید نماینده مردم البته نماینده مردم چهارراه ولیعصر(عج) به بالا هستید در این اوضاع احوال اقتصادی مردم به وظیفه نمایندگی خود عمل می‌کردید و در مجلس از رئیس محترم جمهور که قسم خورده قانون اساسی است که حافظ منافع اسلام و ایران و انقلاب هست سوال می‌کردید.

جناب مطهری فراموش نکنید شما سر سفره عریض و طویل این انقلاب فربه شدید و فراموش نکنید امام فرمودند که اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

جناب مطهری صدای مردم پابرهنه و انقلاب کرده رو می‌شنوی؟ جناب مطهری صدای پدران شرمنده در نزد دختران و پسرانشان در موقع ازدواج را می‌شنوی به خاطر نبودن قوانین تسهیل خدمات توسط تو و امثال مرفه بی‌درد تو در نزد خانواده شرمنده‌اند. جناب مطهری چقدر زیبا بود در این موقعیت از مشکلات فضای جنگ روانی دشمن به پاسخ دادن فرمانده سپاه پرداختید به عدم کارایی و بی‌خاصیت نمایندگان مجلس همچون خودتان می‌پرداختند.جناب مطهری فقط جهت اطلاع عرض کنم درست سی سال پیش در چنین روزهایی که شما در اتاق مجلل خنک منزل‌تان بودید جوان کنی در منطقه "چهار زبر"  زیر بار فشار سازمان منافقین که شما این روزها تلویحا از آنها با زبان و ادببات مختلف حمایت می‌کنید وجب به وجب منطقه ماهیدشت کرمانشاه جان دادند جناب مطهری مبادا به بادمان آوری که فرزند نوح با بدها نشست برخاست کرد و... .
جناب مطهری مرد میدان باش . اگر دین ندارید حداقل ... مرد باشید

نظرات

 • 589 ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۱
  1 0
  چرافرافکنی میکنید... چون مطهری نماینده قشرمرفه است نمیتواند راجع به اختیارات سپاه صحبت کند؟؟؟ آسمان را به ریسمان بافتید که چه؟ امام خمینی گفتند که اگرسپاه نبود کشورهم نبود این معنیش این میشه که سپاه بجای وزیرامور خارجه اظهارنظرکنه؟؟
 • عارف ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۲۳
  1 1
  همه چيز رو باهم قاطي ميكنن تا يه حرف غير منطقي رو منطقي جلوه بدن، اقاجان هر نهادي وظيفه ي خودشو داره، حالا تو بيا خودتو بكش تا توجيه كني:-))
 • sara ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۵:۵۰
  1 1
  بالاخره یکی حرف دل منو زد اگر نماینده وظیفه شناسی هستی جلوی این اختلاسگرها رو بگیر اگر سپاه نبود من و تو هم نبودیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.