سه‌شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶

بلایی که بیماری گوشتخوار سر مرد میانسال آورد +تصاویر

5

ساعت 24-بیماری گوشتخوار زندگی مرد میانسال را در مدت کوتاهی تبدیل به کابوسی وحشتناک کرد.

ابتلای یک مرد میانسال اهل نیوجرسی آمریکا به بیماری گوشتخوار (نکروزان غلاف) او را در آستانه مرگ قرار داده است. "آنجل پرز" 60 ساله در حال خرچنگ گیری در یکی از رودخانه های این ایالت بود که از ناحیه قوزک پا دچار یک خراشیدگی کوچک و در ادامه بیماری گوشتخوار شد.

بلایی که بیماری گوشتخوار سر مرد میانسال آورد + تصاویر 16+

تنها در مدت چند روز عفونتی که در بدن آنجل ایجاد شده بود او را زمین گیر کرد. دخترش " دیلنا پرز" در این باره گفت : " این بیماری در اثر ورود یک باکتری موجود در آب و از راه زخم در بدن پدرم ایجاد شد. بیماری بر پدرم  کاملا مسلط شده مگر اینکه یک معجزه رخ دهد. در همان روز حادثه پای پدرم تحت تاثیر این بیماری قرار گرفت. سپس سوراخی در پای راست و چپ و سپس دست راست و چپ ایجاد شد."

بلایی که بیماری گوشتخوار سر مرد میانسال آورد + تصاویر 16+

بنا به گفته پزشکان بدن آنجل توان مبارزه با این بیماری مرگبار را ندارد، چون پیشتر سیستم ایمنی بدن او در اثر ابتلا بیماری پارکینسون ضعیف شده است.

گفتنی است؛ نکروزان غلاف یک عفونت باکتریایی نادر اما بسیار جدی است که به بافت های زیر پوست حمله می کند. این بیماری اغلب با نام بیماری گوشتخوار شناخته می شود. از نشانه های این بیماری نادر مرگبار می توان به زخم یا خراشیدگی کوچک اما دردناک روی پوست و تب شدید اشاره کرد.

بلایی که بیماری گوشتخوار سر مرد میانسال آورد + تصاویر 16+

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.