پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۶

عروس خاله من که فردی بسیجی است و دردوره احمدی نژادکارمندشهرداری شده،بایدچوب فامیل بودن بامن رابخورد؟

عارف

ساعت24-محمد رضا عارف گفت: وقتی معاون اول بودم در کل تشکیلات دولتی آن دوره پسرخاله بنده رییس‌دفتر آقای ابطحی شده بود و بنده از او درخواست کردم که به یزد بازگردد.

وی بیان اینکه این روزها هم صحبت‌هایی درباره حضور یکی از نزدیکانم در شهرداری منطقه ٢٢ مطرح شده، اظهار کرد: اولا که غلط می‌گویند که آن فرد شوهر دخترخاله من است، چراکه عروس خاله بنده است، ایشان بسیجی هستند و از قبل دوران آقای احمدی‌نژاد در این منطقه حضور داشتند و سمت معاونت هم ندارد، شما ببینید که چقدر فضاسازی می‌کنند! از شما می‌خواهم که این فضا را اصلاح کنید، انقلاب ما ارزشی و اخلاقی بود و اکنون آنچه قربانی می‌شود همین اخلاق‌ها و ارزش‌هاست، بنده همیشه با آقازادگی مخالف بودم و اکنون نیز مخالفم و اگر می‌توانستم مبارزه با آن را قانونی کنم، قطعا این کار را انجام می‌دادم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب افزود: پسرخاله من گناهی نکرده که پسرخاله‌ام شده که آن را قانون کنیم. نمی‌شود اگر فردی وزیر شد فامیل درجه٢ وی به وزارتخانه نیاید، آن فرد گناهی نکرده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اگر کسی پسرخاله کسی باشد گناهی نکرده، تصریح کرد: حق او است که استخدام شود. اخیرا نیز یک اتفاقی افتاد، پسر یکی از دوستان شاگرد اول دانشگاه بود و با بورس به خارج از کشور رفت، اکنون مدرک گرفته اما اگر برگردد و استخدام شود، می‌گویند از رانت آقازادگی استفاده کرده و اگر نیاید و خارج از کشور هم بماند، فحش می‌خورد. پس بگویند چه‌کار کند؟ لذا ما برای چنین افرادی حق حیات قائلیم یا چون پسر فلان وزیر و مسوول کشور است، حق حیات ندارد؟

اعتماد

نظرات

 • عارف ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۹:۱۴
  2 0
  عارف جان خیلی از دوستای من شاگرد اول هستند اما چون با من دوستند استخدام نمی شوند اما اگر با شما دوست بودند ...
 • علی ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۰:۱۶
  0 0
  اقای عارف پسر هر آقازاده ای باشه باید در آزمون استخدام شرکت کند... حالا شما بررسی کنید چند درصد آقازاده ها جهت استخدام در وزارتخانه های و سازمانها و شرکت های دولتی و شهرداری ها و وابسته دولت در آزمون استخدام شرکت کرده اند!!!؟؟
 • رویا ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۳۹
  0 0
  خب یعنی کسی که فامیل حضرات نباشد هم با شاگرد اول شدن، بورس دکترا در خارج گرفتن، و برگشتن به وطن، می تواند جای خوب استخدام شود. جای خوب که هیچ، جایی استخدام شود؟؟؟؟
 • روح اله ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۶
  0 0
  قطعا همه ایرانیان جوای کار حق دارند در تمام آزمون های استخدامی و ... شرکت کنند تا در درجایی مشغول به کار شوند جناب عارف مشکل از ژن های ناخوب است که در شرایط پایین تر و نامساوی کار و پستی را می گیرند که صدها نفر از آنان بالاتر و لایق تر هستند برای تصدی این شغل یا پست خودت را به خواب نزن در مجلس بی صدائی در دوره معاونت هم بی صدا بودی بی صدای بی کار بی صدای بدون درد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.