پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹

تاکید بر ضرورت عضوگیری از زنان و اقلیت‌های مذهبی در حزب ملت ایران

ساعت24-نماینده تهران در کنگره حزب ملت ایران تاکید کرد: ما می‌خواهیم که برادرانمان از اقلیت‌های مذهبی هم در حزب حضور داشته باشند و به گونه‌ای رفتار شود که همگی در اداره حزب نقش داشته باشند.

 بهروز نعمتی در کنگره حزب ملت ایران، پیش از برگزاری انتخابات شورای مرکزی، گفت: اقداماتی در استان‌ها انجام شد و جمع‌بندی‌ها در تهران صورت گرفت که حزبی تشکیل شود و کار و اهداف را پیش ببرد. ما برای اینکه از زمان استفاده کنیم، در استان‌های مختلف مشورت کردیم و بنا شد که از این حزب استفاده کنیم، همچنین با اعضای قبلی هم مشورت کردیم.

این عضو هیات رئیسه مجلس گفت: خواهش من این است که خواهران هم در حزب حضور داشته باشند که می‌توانند حداقل پنج نفر باشند که این بستگی به رای دارد. همچنین بهتر است که از قومیت‌های مختلف هم در این حزب باشند که گستره بیشتری در کشور پوشش داده شود.

این نماینده مجلس دهم تصریح کرد: ما می‌خواهیم که برادرانمان از اقلیت‌های مذهبی هم در حزب حضور داشته باشند و به گونه‌ای رفتار شود که همگی در اداره حزب نقش داشته باشند.

نعمتی با تاکید بر اینکه این حزب به هیچ جریانی وابستگی ندارد، گفت: آن افرادی که به عنوان شورای مرکزی حزب انتخاب می‌شوند شفافیت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

ایلنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s