سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶

درخواست از دستگاههای امنیتی برای ورود به ماجرای قم/ چه کسانی بر طبل نفاق می کویند؟

ساعت24-یک عضو فراکسیون امید گفت که عده‌ای محدود و کم جمعیت که موافق وحدت و انسجام داخلی نیستند دست به اقداماتی همچون تجمع روزجمعه طلاب حوزه علمیه قم با آن پلاکارد و شعارها زدند که باید دستگاههای امنیتی وزارت کشور و دستگاههای اطلاعاتی آنها را شناسایی کرده و فعالیت‌هایشان را محدود کنند.

پروانه مافی در واکنش به تجمع اخیر طلاب حوزه علمیه قم و برخی از پلاکاردها و شعارهای حاشیه ساز آنها گفت: علی رغم بیانات مکرر رهبری در نشست‌ها و ملاقات‌های متعدد که با طبقات مختلف مردم داشته و بر لزوم حفظ انسجام و وحدت داخلی و حمایت از دولت و مجلس و همکاری مردم با دولت برای از بین بردن مشکلات تاکید داشتند شاهد صحنه‌هایی هستیم که بر طبل نفاق و تفرقه و انشقاق کوبیده می‌شود و هیچ نشانه‌ای از عمل به قانون در آن دیده نمی‌شود.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس خاطرنشان کرد: بر این اساس کمیسیون شوراها تصمیم به نوشتن نامه‌ای به وزیر کشور کرد تا درباره‌ی گروههای خود خواسته تحقیق شده و توضیح دهد چه کسانی بوده و چرا بر خلاف نظر رهبری عمل می‌کنند. آنها باید شناسایی شده و برایشان مجازات تعیین شود. ما منتظر اقدام وزیر کشور هستیم.

گفتنی است حضرات آیات مکارم شیرازی و نوری همدانی و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نسبت به شعارها و اتفاقات رخ داده در تجمع قم واکنش شدیدی نشان دادند.

ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s