سه‌شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷

الهه منصوریان: بهترین‌ها در جاکارتا هستند

ساعت 24- ووشوکار بانوی ایرانی پس از صعود به نیمه نهایی بازی های آسیایی گفت: مبارزه در اوزان سبک با توجه به تعدد ورزشکاران و از طرفی وزن کم کردن‌ها شرایط و سختی‌های خاص خودش را دارد.

الهه منصوریان بعد از پیروزی برابر نماینده ویتنام ابراز داشت: در شرایط بدنی خوبی قرار داریم چرا که فدراسیون و کادر فنی برایمان سنگ تمام گذاشتند به همین دلیل با حداکثر توان بمصاف حریفان می‌رویم و مشکلی نداریم.

وی ادامه داد:حریف ویتنامی من عنوان جهانی داشت و در مسابقه بعدی حریفم فیلیپنی است که در  ۲۰۱۵ قهرمان جهان شد ولی ترسی از او ندارم و با تمام توان مبارزه می‌کنم.

منصوریان در خاتمه گفت: مهم‌ترین حریفانم در این وزن در گروه من قرار گرفتند و به همین دلیل برای هر مسابقه برنامه خاصی داشته و در این مسابقه برای این که انرژی خود را برای مسابقه بعدی نگه دارم تلاشم بر این بود که با تکیه بر تجربه‌ای که دارم حریف را ببرم و موفق هم شدم.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s