چهارشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰

ایکاردی: الان می‌توانیم رقابت کنیم

ساعت24-مهاجم اینتر تاکید دارد که تیمش بعد از پیروزی برابر تاتنهام به تیمی متفاوت از قبل تبدیل خواهد شد.

به‌ گزارش گاتزتادلو اسپورت، اینتر پیروزی ارزشمندی را در جوزپه مه آتزا به دست آورد.

این تیم که در دیدار نخست خود در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا از تاتنهام پذیرایی کرد توانست با وجود این که یک گل تا دقایق پایانی عقب بود اما دو گل به ثمر برساند و بازی را به سود  خود به پایان ببرد.

مهاجم اینتر، ایکاردی که گل نخست تیمش را به ثمر رساند، بعد از بازی، گفت‌: شب فراموش نکردنی بود؛ آساموا پاس دیدنی به من داد و من هم وظیفه‌ام را انجام دادم. الان دیگر تیمی قوی داریم و می‌توانیم با هر تیمی رقابت کنیم.

او در ادامه‌ صحبت‌های خود اضافه کرد: سه ماه است که منتظر نخستین دیدار خود هستیم. این پیروزی انگیزه ما را بسیار بالا خواهد برد و باید به این روند ادامه بدهیم. بعد از گل تساوی آرامش خود را حفظ کردیم و چون به دنبال پیروزی بودیم گل دوم را هم به ثمر رساندیم تا این پیروزی شیرین را کسب کنیم.

مهاجم اینتر در پایان صحبت‌هایش، گفت‌: روز شنبه بازهم در رقابت‌های لیگ به میدان می‌رویم اما این بار دیگر با تفکری متفاوت و این بار دیگر تیمی باانگیزه و با اعتماد به نفس خواهیم بود. مهم نیست که چه کسی گل می‌زند،‌ بلکه مهم این است که اینتر پیروز بازی شد.

ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s