سه‌شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۵

دختری که بعد از تاتو چشم اشک بنفش می‌ریزد!

8

ساعت 24-دختر جوان اهل کانادا بعد از انجام خالکوبی دچار عارضه عجیب و غریبی شده است، اشک‌های بنفش رنگی که از چشمانش جاری می‌شود او را بسیار نگران کرده است.

 "کات گالینگر" دخترجوانی که برای انجام یکی از روش‌های عجیب و البته پرخطر زیبایی با عنوان خالکوبی روی تخم چشم سلامتی خود را دچار مشکل کرده است اشکهایش تغییر رنگ پیدا کرده است، اشک‌های او بعد از انجام تاتو به رنگ بنفش روشنی که در تصاویر این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می‌کنید در آمده است.

دختری که بعد از تاتو چشم اشک بنفش می‌ریزد!
"گالینگر" می‌گوید:فکر می‌کردم یک تاتوی زیبا داشته باشم و زیبایی خاصی برای چشمانم ایجاد شود، اما این طور نشد و نتیجه به طوری بود که هرگز فکرش را هم نمیکردم، چشمانم بعد از تاتو دچار عارضه شده است و حالا اشک‌های بنفش رنگ من متخصصان را در تشخیص و درمان عاجز کرده است.
این دختر ۲۴ ساله درگفتگو با خبرنگاران گفت::بعد از انکه تاتوی چشم من تمام شد احساس ناراحتی داشتم که سریعا به پزشک مراجعه کردم، صدها دلار هزینه کرده ام، اما هنوز حتی درصدی از مشکل چشمم رفع نشده است.
بعد از اشک‌های بنفش رنگی که به دلیل استفاده از رنگ‌های خاص در تاتو ایجاد شده است تورم و اختلال بینایی نیز به تازگی در چشم من ایجاد شده است.

نمناک

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s