چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۲

کاشیما حریف پرسپولیس در فینال می‌شود یا سامسونگ؟

ساعت24-دیدار رفت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب آسیا، میان نماینده کره‌جنوبی و نماینده ژاپن با برتری تیم ژاپنی به پایان رسید.

 در ادامه دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تیم فوتبال کاشیما آنتلرز ژاپن از ساعت ۱۳:۳۰ میزبان سوون سامسونگ کره‌جنوبی بود که این دیدار در نهایت با برتری ۳ بر ۲ تیم ژاپنی به پایان رسید.

در این دیدار ابتدا اوچیدا در دقیقه ٢، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد تا سوون سامسونگ پیش بیفتد. در ادامه دژان‌ دامیانوویچ در دقیقه ۶ برای بار دومین بار دروازه کاشیماآنتلرز را باز کرد. البته در ادامه این دیدار جانگ‌هو در دقیقه ٢١ دروازه خودی را باز کرد تا بازی ۲ بر یک شود و سپس سرجینیو در دقیقه ۸۴ گل تساوی را برای کاشیما به ثمر رساند و در اواخر بازی اوچیدا در دقیقه ۹۳ گل برتری تیمش را به ثمر رساند. دیدار برگشت دو تیم، چهارشنبه دوم آبان ماه به میزبانی تیم کره‌ای برگزار می‌شود.

نظرات

  • لطف الله بهرو ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۴
    6 0
    دوست نداشتم این حقیقت‌ پیشاپیش عنوان شود امّا، صورت سوال غلط است. پرسپولیس بدون تردید حذف می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s