شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۹

کیهان:انقلابیون معترض به دکترولایتی نمی دانستند او6دانگ خانه بزرگش را،وقف عزاداری کرده

کیهان-660x330.jpg

ساعت24- حسین شریعتمداری در کیهان نوشت:تا آنجا که کیهان پی‌گیری کرده است، دکتر ولایتی از مدت‌ها قبل و طی سه مرحله، تمامی شش دانگ خانه مسکونی خود[در سعدآباد] را برای مراسم عزاداری حضرت امام حسین‌علیه‌السلام وقف کرده و اسناد آن در سازمان اوقاف موجود است.

دکتر ولایتی در دهه ۶۰ به توصیه مراکز امنیتی، خانه‌ای را که در رستم‌آباد شمیران (او اهل رستم‌آباد است) داشت، با خانه کنونی معاوضه کرده بود. بنابراین آقای ولایتی هم‌اکنون در خانه‌ای که موقوفه است زندگی می‌کند و حقی که از آن برای خود و همسرش- و نه فرزندان-  قائل شده و در وقفنامه آمده، همین بهره‌گیری در دوران حیات است. بخشی از آن خانه هم‌اکنون نیز به حسینیه تبدیل شده است.

کیهان همچنین نوشت:برخی از نیروهای انقلابی نیز در اعتراض به دکتر ولایتی سهیم بوده‌اند.  آنها به خانه بزرگ دکتر ولایتی اعتراض داشته‌اند و سکونت ایشان در آن خانه را با موازین انقلابی همخوان تلقی نمی‌کرده‌اند که به یقین می‌توان گفت از اینکه ولایتی تمامی شش دانگ خانه مزبور را وقف کرده و دیگر مالک آن نیست، باخبر نبوده‌اند.

نظرات

  • لطف الله بهرو ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۸
    23 0
    روش‌های کسب درآمد و انتخاب و خرید املاک آن‌چنانی! و سکونت فعلی در یک‌چنین مِلکی! (معطوف به سبک زندگی/معیشت دنیوی ایشان)، جای سوال است.(البته، اگر دم از ساده‌زیستی می‌زنند! و اِلّا، هرکس انتخاب خودش را دارد و قابل احترام!)
  • ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۱۳
    4 0
    کی وقف کرده میشه تصویر وقف نامه را چاپ کنید

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s