جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۹

عضو شورای مرکزی حزب موتلفه: ایران به لحاظ بهره‌گیری از قدرت نرم جایگاه قابل ملاحظه‌ای در سطح جهان دارد/ استفاده از منطق زور و تهدید، آمریکا را در جهان منزوی کرده است

ساعت24-عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: ایران به لحاظ بهره گیری از قدرت نرم جایگاه قابل ملاحظه ای در سطح جهان دارد. استفاده از سلاح‌های زورمندانه در روابط بین الملل مورد پسند هیچ دولت و کشوری نیست. استفاده از منطق زور و تهدید، آمریکا را در جهان منزوی کرده است.

حمیدرضا ترقی  با بیان اینکه دشمنان ایران همواره از منطق زور، بی‌قانونی و بدعهدی استفاذه می‌کنند، گفت: عدم پایبندی به تعهدات بین المللی و اتکای به زور و فشار‌های ظالمانه نشان‌دهنده اینست که دشمنان ما از منطق صحیحی در حرکت سیاسی خود برخوردار نیستند.

وی افزود:ایران با بهره گیری از منطق قوی و استدلال‌های همراه با قانون گرایی و پایبندی به قوانین و تعهدات بین المللی، در بهره گیری از ابزار نرم در عرصه بی المللی از دشمنان خود قوی‌تر است.


عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: استفاده از منطق مبتنی بر قانون گرایی  ممکن است برای برخی از دولت‌های بزدل دنیا که پایگاه اجتماعی ندارند و تمام موجودیت‌شان وابسته به حمایت از آمریکاست، توانایی قابل ملاحظه‌ای نباشد اما برای عموم ملت‌های دنیا، با توجه به فطرت انسانی شان قابل توجه است.


ترقی اضافه کرد: ایران به لحاظ بهره گیری از قدرت نرم جایگاه قابل ملاحظه ای در سطح جهان دارد. استفاده از سلاح‌های زورمندانه در روابط بین الملل مورد پسند هیچ دولت و کشوری نیست. لذا استفاده از منطق زور و تهدید، آمریکا را در جهان منزوی کرده است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s