چهارشنبه ۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵

سالک، روحانی اصولگرا: آیت الله شبیری زنجانی نباید در برخی مسائل دخالت کند / نامه آیت‎الله یزدی بجا بود / تذکر او به این منظور است که آیت الله شبیری بداند در دام راس و عناصر فتنه ۸۸ افتاده / ملاقات با اینها، تایید فتنه و سران فتنه است

احمد سالک

ساعت24-احمد سالک کاشانی نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه اقای شبیری زنجانی نباید در برخی مسائل و عناصر سیاسی جامعه دخالت کنند گفت: نامه آیت الله یزدی به جا بود و تذکر او به ایشان توجهش به این منظور است که بداند در دام چه کسانی افتاده.

عضو جامعه روحانیت با بیان اینکه اقای شبیری زنجانی نباید در برخی مسائل و عناصر سیاسی جامعه دخالت کنند گفت: نامه آیت الله یزدی به جا بود و تذکر او به ایشان توجهش به این منظور است که بداند در دام چه کسانی افتاده.

احمد سالک کاشانی نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرگزاری دانشجو؛ گفت: روحانیت جایگاه رفیعی دارد و در زمان غیبت امام عصر جانشین وی محسوب می شود لذا این جایگاه نباید دستخوش حوادث و سیاست زدگی شود.

وی افزود: در کشور ما و در دنیا کسانی که می خواهند به اهداف خود برسند به وسایل مختلف چنگ و دست به هر کاری می زنند لذا برای این نوع جریان سیاسی جایگاه مرجعیت مهم است.

سالک با بیان اینکه اقای شبیری زنجانی نباید در برخی مسائل و عناصر سیاسی جامعه دخالت کنند، عنوان داشت: نامه آیت الله یزدی به جا بود و تذکر او به آیت الله شبیری توجهش به این منظور است که بداند در دام چه کسانی افتاده است. دام کسانی که راس و عناصر فتنه 88 هستند و هدایت و حضور آن ها در این فتنه روشن بوده است. بنابراین ملاقات با اینها تایید فتنه و سران فتنه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

نظرات

  • رضا ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۲۱:۳۲
    0 0
    این حضرات همه را ساده و نادان میدانند و فقط خود را علامه میدانند

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.