جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵

یک منبع موثق فاش کرد : این بازیکن ” پرسپولیس ” پس از فینال آسیا محروم می شود !

یک منبع موثق خبرداده که بوژیدار رادوشوویچ و محمدصادق بارانی پس از برگزاری فینال‌های لیگ قهرمانان آسیا، به احتمال زیاد دو جلسه از همراهی پرسپولیس و سایپا محروم خواهند شد.

دیدار دو تیم سایپا و پرسپولیس در ورزشگاه تختی برگزار شد و دو تیم به نتیجه تساوی رضایت دادند اما این دیدار حاشیه‌هایی هم داشت. حالا یک منبع موثق خبرداده که بوژیدار رادوشوویچ و محمدصادق بارانی پس از برگزاری فینال‌های لیگ قهرمانان آسیا، به احتمال زیاد دو جلسه از همراهی پرسپولیس و سایپا محروم خواهند شد. از درگیری علی دایی با رادوشوویچ تا فحاشی دو بازیکن پرسپولیس و سایپا با هم از دیگر حاشیه‌های این بازی بوده است. حالا طبق اخبار منتشر شده برای دو بازیکن خاطی این دیدار محرومیت در نظر گرفته شده است.

آی اسپورت

نظرات

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview');