چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۵

واشنگتن مدارک جدیدی علیه ایران ارائه می‌دهد

ساعت 24- وزارت خارجه آمریکا مدعی ارائه مدارکی جدید علیه ایران شده است.

به گزارش اسپوتنیک، وزارت خارجه آمریکا با صدور بیانیه‌ای مدعی شد که روز پنجشنبه قرار است برایان هوک نماینده ویژه در امور ایران اسناد و مدارکی جدید علیه ایران را ارائه دهد.

وزارت خارجه آمریکا مدعی شده که این مدارک مرتبط با توسعه موشکی ایران وانتقال تسلیحات به گروه‌های نیابتی مورد حمایت تهران خواهد بود.

در این بیانیه ادعا شده که در جلسه خبری روز پنجشنبه، بریان هوک مدارک روشنی را ارائه خواهد داد که نشان می‌دهد ایران تهدیدی علیه امنیت منطقه و جهان است.

این نخستین بار نیست که آمریکا ادعاهای بی‌اساس خود را علیه ایران ارائه می‌دهد. واشنگتن بویژه از زمان خروج از برجام در تلاش برای اعمال فشار بر جمهوری اسلامی ایران است هرچند این فشارها تا کنون تاثیری بر سیاست‌های ایران نداشته است.

مهر

برچسب‌ها

نظرات

  • ناشناس ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۲۱:۴۱
    0 0
    آمریکای جنایتکار و هم پیمانان بزدل و تروریستش هیچ وقت نمیتوانند خواسته های خودشون رو تحمیل جمهوری اسلامی ایران کنند،....

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s