سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۷

منصوریان حسابی از خجالت رحمتی درآمد

ساعت24 -منصوریان در کنفرانس خبری در واقع می‌خواست القا کند که سیدمهدی رحمتی را حتی بین ۴ دروازه‌بان برتر ایران هم نمی‌داند .

علیرضا منصوریان پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در کنفرانس خبری حاضر شد و حرف‌های متفاوتی به زبان آورد، اما بخش عجیب صحبت‌های او، حذف کردن نام دروازه‌بان شماره یک تیم تحت هدایتش در استقلال بود. او در بخشی از صحبت‌هایش گفت:

«اگر بخواهم نام ۴ دروازه بان ممتاز در فوتبال ایران را نام ببرم، باید به اسم امیر عابدزاده، علیرضا بیرانوند، سیدحسین حسینی و محمدرشید مظاهری اشاره کنم و…»

که می‌توان نتیجه‌گیری جالبی از این جمله او داشت. منصوریان در واقع می‌خواست القا کند که سیدمهدی رحمتی را حتی بین ۴ دروازه‌بان برتر ایران هم نمی‌داند و این در حالی است که همه آدم‌های فوتبال ایران می‌دانند میانه او و رحمتی شکراب است! باید منتظر واکنشی از سوی کاپیتان استقلال نسبت به این موضوع باشیم.

منبع:فوتبال دات کام

نظرات

  • م ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۵۵
    0 0
    همش تو فکر تفرقه انداختن هستید
  • ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۴
    0 0
    من منصوریان رو دوست دارم ولی در حال حاضر استقلال و مخصوصا کاپیتان سید مهدی رحمتی عزیز و مهمترین هستند پس با این صحبتها فقط محبوبیتش رو از دل هواداران کم کرد

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s