سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۱

بد شانسی بزرگ برای قلعه نویی و سپاهان در آستانه دیدار با پرسپولیس !

ساعت24 -کادر پزشکی تیم فوتبال سپاهان در تلاش است تا خالد شفیعی را به بازی برابر پرسپولیس برساند.

تیم فوتبال سپاهان در حالی هفته آینده به مصاف پرسپولیس خواهد رفت که دو بازیکن این تیم به دلیل مصدومیت نمی‌توانند به میدان بروند. رسول نویدکیا و میلاد سرلک دو بازیکن آسیب‌دیده سپاهان هستند و بازی با پرسپولیس را از دست خواهند داد. بدشانسی بزرگی که گریبان قلعه نویی و سپاهان را در آستانه دیدار با پرسپولیس گرفته است!
خالد شفیعی هم در تمرینات سپاهان غایب است، ولی احتمال حضور این بازیکن در بازی با پرسپولیس زیاد است. کادر پزشکی سپاهان قول داده است که شفیعی را به این بازی برساند.
دیدار معوقه سپاهان اصفهان – پرسپولیس یکشنبه هفته آینده در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار خواهد شد. این بازی معوقه از هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور است.

منبع:فوتبال دات کام

نظرات

  • ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۲
    0 0
    میشه لطفا بگید دلیل این خبرچیه که یه هفته هست که میگی بدشانسی بزرگ قلعه نوعی و سپاهان بیچاره شد بدبخت شد،بخاطر کی؟سرلک ونویدکیا ازاول فصل یک دقیقه قلعه نوعی بهشون بازی ندادوقتی سالم بودن،،حالا چرا ایقد الکی مانور میدی رواین دوتابازیکن بی خاصیت که هیچ استفاده ای نشده ازشون.؟ شما پرسپولیس بدبخت رو نمیگی که با طاهرخانی وحسین پور.آدام همتی.واسدی ،داره بازی میکنه،،ملت رو به فنا دادی بسکه درموردتیم پرستاره سپاهان ،بااین همه ستاره ،دست گذاشتی رو دوتاآدمی که هیشکی پارسال تاحالاندیدشون!!!!!

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s