چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱

بازگشت خالد بن سلمان به آمریکا پس از قتل خاشقجی

خالد بن سلمان

ساعت 24- سفیر عربستان سعودی در آمریکا و برادر محمد بن سلمان برای اولین بار پس از ترور روزنامه‌نگار منتقد سعودی وارد واشنگتن شده است.

به گزارش هیل، خالد بن سلمان، سفیر عربستان سعودی در آمریکا و برادر محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی برای اولین بار پس از قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد سعودی در کنسولگری این کشور در استانبول، وارد واشنگتن شده است. 

گزارش‌ها حاکی از آن است که خالد بن سلمان قرار است در مراسم جرج بوش پدر شرکت کند. 

خالد بن سلمان اندکی پس از اعلام خبر ناپدید شدن خاشقجی بعد از ورود به کنسولگری عربستان سعودی در استانبول، واشنگتن را به مقصد ریاض ترک کرده بود. 

به گزارش گروه اخبار جهان ساعت 24 ، جمال خاشقجی که ستون‌نویس روزنامه واشنگتن پست بود، دوم اکتبر (دهم مهرماه) درست از لحظه‌ای که وارد کنسولگری عربستان در استانبول شد، ناپدید شد تا اینکه مقامات سعودی سرانجام پس از دو هفته انکار، به قتل او در داخل ساختمان کنسولگری اعتراف کردند. هنوز از سرنوشت جسد او خبری در دست نیست.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s