چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۲

باشگاه تراکتورسازی از ۲ بازیکن خارجی خود شکایت نکرده است

ساعت 24- سخنگوی باشگاه تراکتورسازی خبر شکایت از استوکس و اروین به فیفا را تکذیب کرد.

به گزارش در حالی که رسانه انگلیسی دیلی رکورد خبر از شکایت باشگاه تراکتورسازی از استوکس و اروین به فیفا داده است اما سخنگوی باشگاه تراکتورسازی این موضوع را تکذیب کرد. 

محرم پور سخنگوی باشگاه تراکتورسازی ضمن تکذیب این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: ما شکایتی از استوکس و اروین به فیفا نکردیم. به هر حال  ارسال گزارشی از بی نظمی های این 2 بازیکن به فیفا معنی اش شکایت نیست و باشگاه تا لحظه ای که این بازیکنان خارجی تغییر رفتار بدهند و بتوانند با اصول باشگاه خود را تطبیق دهند منتظر آنها می ماند در غیر این صورت کارهای قانونی را انجام می دهیم. رویکرد باشگاه این است که به این 2 بازیکن مهلت بدهد تا مطابق اصول باشگاه تراکتورسازی رفتار کنند. 

او درباره مهلت اروین و استوکس برای تغییر رفتار غیرحرفه ای شان گفت: به هر حال ما 2 ماه فرصت برای جذب بازیکنان مدنظر خود در نقل و انتقالات زمستانی داریم. این 2 بازیکن خارجی در این فاصله نقل و انتقالاتی مهلت دارند تا تغییر رویه بدهند. ما باید در زمان نقل و انتقالات کمبودهای خود را در برخی از پست ها جبران کنیم و نمی توانیم بیش از این منتظر استوکس و اروین باشیم. همچنین باشگاه تراکتورسازی از حقوق خود کوتاه نمی آید و اگر این دو بازیکن بخواهند به تیم دیگری بروند باید مبلغ فسخ قرارداد خود را به طور کامل پرداخت کنند و باشگاه هایی که این 2 بازیکن را بخواهند باید رضایت باشگاه تراکتورسازی را جلب کنند. 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s